Warsaw Build 2016

« Powrót do grupy: Gdzie na targi budowlane

26 września 2016, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, ja polecam Wam udział w targach Warsaw Build 2016 Są to targi budowlano-wnętrzarskie organizowane w Warszawie w Warszawskim Centrum EXPO XXI w formule B2B. Warsaw Build to jedyne takie międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w tym regionie. W zeszłym roku na targach byli wystawcy i odwiedzający z ponad 40 państw. To już IV edycja, zapowiada się naprawdę świetnie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Formuła targów Warsaw Build jest naprawdę bardzo ciekawa i myślę, że specjaliści z branży budowlano-wnętrzarskiej już dawno mają bilety :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2016, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kubakucz napisał: Formuła targów Warsaw Build jest naprawdę bardzo
ciekawa i myślę, że specjaliści z branży
budowlano-wnętrzarskiej już dawno mają bilety :)


A jak, ja też się wybieram! Tam trzeba być :) Wydarzenie renomowane, z roku na rok co raz lepsze. Po Iv edycji spodziewam się wiele! To widzimy się? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2016, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, ja się wybieram na pewno na Warsaw Build, bo program wygląda bardzo ciekawie. Najbardziej mnie interesuje temat budownictwa energooszczędnego i z tego zakresu mam zamiar się najwięcej dowiedzieć :) To w sumie już za tydzień, super że EXPO XXI mam blisko :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 452

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >