Warto kupować dachówki online?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

15 lutego 2017, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem nie ma takiej potrzeby, bo jeżeli firma jest sprawdzona i godna zaufania to na pewno dachówka na żywo będzie prezentowała się tak samo o ile nie lepiej. Przy tym jest to wygoda, oszczędzasz czas i pieniądze.

www.DachuZulawy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2017, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę ze lepiej sprawdzić dachówke na stronie, i udać sie do dystrybutora, np, Braas ma całą mase dystrubutorów w całej Polsce więc na pewno blisko twojego miejsca zamieszkania znajdziesz jakiś punkt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2017, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o systemach kominowych w nowych domach? Warto sie na nie zdecydować? Rozważam właśnie założenie ceramicznego systemu kominowego Schiedel. Z tego co czytałem to systemy najwyższej jakości i są stosowane w całej Europie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jest to sprawdzony sklep to dlaczego nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie jednak warto sprawdzić je również na żywo i jeżeli o mnie chodzi to polecam zajrzeć do ofert dystrybutorów Braas u których znajdziesz również dachówki będące na promocjach organizowanych przez samego producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2018, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolę sprawdzić dachówkę na żywo. Braas ma świetnie rozbudowaną bazę dystrybutorów także szybko ich znajdziecie i tam dokładnie obejrzycie wystawę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej, decydując się na zakup online zawsze masz niższą cenę i szeroki wybór, wystarczy tylko znaleźć godną zaufania firmę oraz sklep.



MBM.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2018, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolę je najpierw zobaczyć zanim kupię, dlatego tak też zrobiłem wybierając dachówkę Rubin 13V Braas. A teraz możesz jeszcze skorzystać z trwającej promocji, która obejmuje takie modele jak Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V i obowiązuje do końca października.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2018, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również wolałem kupić je stacjonarne, w naszym przypadku wybór padł na dachówkę ceramiczna Topaz 13V która również została nagrodzona za piękny design międzynarodową nagrodą.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2018, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli cena jest dobra to myślę, że warto i jeżeli chodzi o jakość wykonania materiałów to tutaj śmiało mogę powiedzieć, że dachówki ceramiczne i cementowe od Braas zdecydowanie wyróżniają się wysoką jakością wykonania która pozwala cieszyć się najwyższą trwałością przez długie lata i pięknym wyglądem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >