Warto kupować dachówki online?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

25 kwietnia 2019, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też wolę sprawdzić dachówkę na żywo, dotknąć je, sprawdzić jak leży.
ja swoje dachówki Roben kupiłem w sklepie klinkierbud pod Warszawą. Nie wiem, czy zdecydowałabym się kupić przez internet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2019, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

buy generic lasix

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2019, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawiliśmy z małżonką na dachówkę która moim zdaniem jest najlepszym pokryciem dachowym wraz z doborem izolacji oraz akcesoriów dachowych jak taśmy uszczelniające, izolacje, panele pv itd. Dlatego warto postawić na jednego sprawdzonego producenta który ma wszystko w ofercie i do nich na pewno należy Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2019, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rzeczywiście zależy Ci na wysokiej jakości dachówce to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić wybór dachówki ceramicznej bądź cementowej, która pozwoli zachować piękny wygląd i trwałość przez długie lata. W przypadku pokryć o mniejszej wadze też dali dwie dodatkowe propozycje czyli blachodachówki panelowe Decra oraz Quadro.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2019, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie jak najbardziej warto kupić takie rzeczy online.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2019, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz sprawdzone miejsce to czemu nie, jednak ja radziłbym Ci jeszcze abyś zajrzał na stronę producenta Braas gdzie dowiesz się więcej na temat trwającej promocji House of Braas na której znajdziecie wyjątkowe propozycje dachówek i też będziecie mogli je obejrzeć już bezpośrednio w składach co upewni Was przy podejmowaniu decyzji.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2019, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej zgadzam się z opiniami poprzedników i muszę przyznać że jeżeli chodzi o jakość materiałów wyposażenie to tutaj Braas bez dwóch zdań jest moim typem numer jeden ze względu na jakość wykonania produktów, przystępne ceny i do tego porządne warunki gwarancyjne zarówno w zakresie dachówek, blachodachówek jak i innych materiałów do wykonania dachu, no i teraz właśnie trwa jesienna promocja jak pisali inni czyli House of Braas 2019.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2019, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się postawić swój dom jednorodzinny i w przypadku dachu jako pokrycie dachowe wybraliśmy dachówkę ceramiczną, dlatego jeżeli zależy Ci na dobrej cenie i jednocześnie fajnej ofercie w zakresie wyboru pokryć dachowych oraz dekarzy to ze swojej strony śmiało zaproponuje Ci sprawdzenie modeli od Braas m.in Turmalin, Topas bądź Teviva i do tego jeszcze możecie skorzystać z promocji jaką przygotowali.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2020, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No to my zdecydowaliśmy się na Rubin 13V Braas i naprawdę jesteśmy zadowoleni z jakości jej wykonania, ceny oraz zabezpieczeń bo pomimo mijających lat nie porasta i się nie brudzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2020, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam takie dachówki, tym bardziej, że Braas stosuje glazurę wyłącznie w najpiękniejszych modelach. Teraz jeżeli jeszcze wahasz się nad wyborem lżejszego pokrycia to znalazły się u nich dwa modele blachodachówki panelowej dostępnej w czterech wariantach kolorystycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >