Wentylacja mechaniczna

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

21 lutego 2018, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Rekuperacja to naprawdę fantastyczna sprawa, dlaczego? Ponieważ nie tylko mamy odpowiednią wymianę ciepła w domu, ale również nasze koszty ogrzewania są obniżone. Jest to system, który głównie montuje się w nowych budynkach, ale stare na to też można przerobić. Do montażu polecam szczególnie firmę Wojwent.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2018, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

va home loans small loans low doc loans small loans

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2018, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
szukacie dobrych jakościowo sprzętów i urządzeń w zakresu ogrzewania, kominków, wentylacji itd... to polecam zajrzeć na https://semifinland.pl/category/kominki-wenty lacyjne tutaj mają bardzo dobry towar, niskie ceny i duży asortyment

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2019, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą firmą, która zajmuje się produkcją nowoczesnej wentylacji mechanicznej jest www.reswent.pl Wykonują wentylację dla domów oraz biurowców. Sam mam wentylację od nich i jestem z nich bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2019, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może w takim razie warto również zwrócić uwagę na rekuperację, czyli wentylację z odzyskiem ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2019, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Montaż wentylacji mechanicznej może być kłopotliwy w budynkach już istniejących. Alternatywą są okna aluminiowe z systemem wentylacji w postaci estetycznego panelu montowanego w pionie lub poziomie, takie rozwiązanie nie wymaga prowadzenia kanałów wentylacyjnych. Jako przykład można podać system wentylacji i filtracji powietrza VentoLife, który dodatkowo oczyszcza je z pyłków roślinnych i smogu. Warto popytać w firmach produkujących stolarkę aluminiową Schuco, np. Argo z Lublina.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2019, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto też pomyśleć nad rekuperacją to wentylacja, ale z dodatkowym odzyskiem ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2019, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nalezycie sprawuje się wentylacja zapewniona przez www.a-tec.pl Wysoka jakość + dobra cena, czyli wszystko czego poszukiwaliśmy. Miło pracować w takich warunkach!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2020, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No tutaj już lepiej doradzić sie fachowca, aby ją odpowiednio pod konkretne wymagania dopasował parametrami i też nie ściągnąć byt dużo pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2020, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas montażem wentylacji zajęło się Biuro Techniczno-Handlowe KLIMA ze Starego Rynku http://klima-kolo.pl/oferta. To bardzo rzetelna firma, która sprawnie, ale dokładnie zajęła się wszystkimi pracami. Muszę przyznać, że są uczciwi i pracują dobrze, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...
  • Co można zautomatyzować w domu? Liczba postów: 178 Grupa: Inteligentn... Nie wszystko chciałbym automatyzować, a jeśli jakąś rzecz chcę to musi to być dobrej jakości i mieć masę zabezpieczeń. Nie chciałbym aby ktoś włamał mi się do m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >