Wentylacja w mieszkaniu

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

7 marca 2017, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W starych kamienicach często dochodzi do zapchania komina, dlatego zwróć się do specjalisty, który sprawdzi drożność. Jak długo posiadasz obecną wentylację? Jeśli czujesz, że wilgoć się gromadzi w łazience zamień obecne wentylatory na automatyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2017, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim dostawcą jest hurtownia Swatt ze strony swatt.pl. Profesjonalne systemy, duży wybór, różne warianty. Mogę w zasadzie wszystkie zakupy zrobić w jednym miejscu, nieważne czy potrzebuję wentylatora, chłodnicy, czy nagrzewnicy, albo mniejsze akcesoria – mają wszystko. Jeśli by nie było czegoś na stronie, to najlepiej wysłać im maila z zapytaniem o produkt. Mają sprawnie realizowaną obsługę na poczcie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2017, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak na razie dobrze mi się współpracuje z hurtownią Swatt -swatt.pl. Mają w ofercie różne instalacje, w tym też wentylacyjne. Dobre ceny, produkty o lepszych parametrach, wszystko jasno i czytelnie opisane na stronie, także kota w worku się nie kupuje u nich tylko z góry wiadomo za co się płaci.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2017, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

skontaktuj sie z www.alnor.com.pl. Buduja nowe systemmy wentylacji ale i w starej kamienicy pomogą

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2017, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurtyny powietrzne i nagrzewnice w rozsądnych cenach sprzedaje hurtownia Swatt z serwisu swatt.pl. U nich bym się rozejrzał, zwłaszcza jeśli ktoś ma własną działalność i potrzebuje dostawcy na dłuższy czas. Mają dobrze prowadzoną wysyłkę, ludzie z obsługi znają się na produktach które sprzedają, więc jeśli trzeba się doradzić, skonsultować w tematach bardziej technicznych to warto się na nich zdać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2017, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wentylator i klimatyzator by się tu sprawdził, ale lepiej dopytac fachowac jak ten problem dokladnie rozwiazac, jaki model zamontowac itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2018, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto szukać w dobrej hurtowni instalacyjnej, są takie właśnie jak http://a-tec.pl/ bardzo dobrze zaopatrzona, nie ma problemów, aby dostać nawet jakieś bardziej specjalistyczne części. Dla klientów indywidualnych, jak i firm instalatorskich.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest łatwo znaleźć dobrą firmę produkującą systemy wentylacyjne. Taką, która wykona całą instalację na czas. U mnie tym zajęła się firma http://reswent.pl/. Profesjonalizm i najlepszy sprzęt to ich specjalność. Jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 02:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Wentylacja jest w mieszkaniu niezbędna by był odpowiedni przepływ powietrza i by nie zrobił się na ścianie grzyb. Polecam system wentylacji http://intelplast.pl/. Panowie szybko się z nim uporali, zamontowali go w dobrej cenie. Nic tylko chwalić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2018, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie takie rozwiązanie wydaje mi się dobrym pomysłem zarówno dla domów jak i mieszkań. Oczywiście każda firma powinna również zainwestować w tego typu rozwiązania. Sami poczytajcie jakie są zalety takiego systemu wentylacji, a także jak trzeba o niego dbać: http://siteco.com.pl/czyszczenie-kanalow-wentylacyjnych-i-ic h-przepisy/.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenia domu - jaki styropian ? Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Zanim zabierzesz się za remont poddasza, poczytaj sobie o piance PUR zamiast znowu wymieniać na wełnę. Nie dość że łatwiej się ją aplikuje, nie jest łatwopalna....
  • Ocieplenie poddasza pianką Liczba postów: 113 Grupa: Robimy izol... Użytkownik NikolMleczko napisał: może ktoś z forumowiczów poleci dobry pistolet do pianki Mogę polecić od Komatz https://www.komatz.pl/kategoria-produktu /akce...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >