Wentylacja z odzyskiwaniem ciepła

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

29 lipca 2015, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w takiej sytuacji postawiłem na wentylatory kanałowe - http://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-ka nalowe,30.html. Sprawdzają się zarówno w domach, jak i obiektach przemysłowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2015, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompy ciepła? Super inwestycja na przyszłość. Początkowe koszty nie ą są takie duże jak nawet kilka lat temu, kiedy faktycznie ceny były wysokie za taką inwestycję. Oferta taka, w dodatku w rozsądnej cenie znajduje się na stronie www.wibud.net.pl To moja ulubiona firma z tej branży.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie warto w coś takiego zainwestować. Zawsze to później jakieś oszczędności w domowym budżecie. Oprócz pomp ciepła mamy jeszcze zamontowane wentylatory odśrodkowe zakupione tutaj: http://www.sklepelektryka24.pl/wentylatory-od srodkowe.html Dobraliśmy jej tak aby nie było ich wgl słychać także wszystko współgra ze sobą w 100%

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A jeżeli chodzi o zakończenie kanałów wentylacji w pomieszczeniach to jak to u Was wygląda? Macie jakieś kratki wentylacyjne zamontowane? Takie coś jak tutaj: http://www.ventlab.pl/oferta2/kratki-v,4.html czy jeszcze coś innego?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2016, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Chętnie dowiem się coś więcej na ten temat. Możecie doradzić, czy lepsza będzie wentylacja właśnie z odzyskiwaniem ciepła czy bez http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/ce ntrale-wentylacyjne ? Chodzi o wentylację do niewielkiego domu jednorodzinnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2016, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt to dobre wykonawstwo takiej wentylacji . ja montowałem to z firmą [url]www.cool-tech-wroclaw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Goga_ napisał: Chętnie dowiem się coś więcej na ten temat. Możecie
doradzić, czy lepsza będzie wentylacja właśnie z
odzyskiwaniem ciepła czy bez


doradzam rekuperację z wentylacją i chłodzeniem. Rekuperatory są konstruowane w taki sposób, że zużyte, usuwane powietrze nie miesza się ze świeżym, zasysanym do budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Jeżeli jest Pan zdecydowany na wykonanie wentylacji mechanicznej w swoim budynku, zdecydowanie polecam zastosować również rekuperator. Poprzez odzysk ciepła pozwoli on w znacznym stopniu ograniczyć wentylacyjne straty ciepła, co wpłynie na niższe koszty ogrzewania budynku. Przy okazji polecam rekuperator AerastarComfort marki Junkers, który jest dostępny w trzech rozmiarach przystosowanych do nominalnych przepływów powietrza, wynoszących: 140 m3/h, 230 m3/h oraz 350 m3/h. Urządzenie cechuje wysoka efektywność odzysku ciepła, nawet do 90%. Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.junkers.pl/produkty/rekuperacja/aerastarcomfort.h tml. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem infolinii: 801 600 801.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji

Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2016, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

rekuperację z wentylacją mechaniczną i chłodzeniem ma od nie dawna w swojej ofercie Vikersonn

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2017, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie i na pewno da się dzięki temu dużo zaoszczędzić. Ja teraz zamontowałem wywietrzak cylindryczny i jestem ciekawy jak się sprawdzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 140 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >