Wiertarka, wkrętarkowiertarka, czy moze cos innego

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

29 grudnia 2007, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
mam zamiar kupic cos przedewszystkim do wiercenia, podobaja mi sie wiertarko-wkretarki z aku (al to ty;lko podobaja, zero kabli jden+), co sadzicie w tej cenie jesli byłoby naprawde warto mge dołożyc troszeczke:) a moze jakąś młotowqiertarkę?? w tych sprawach jestem zielony

ps prawdopodobnie niedługo bede miał duzy remont w domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2007, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

sorki za te błędy ale jestem cały w nerwach
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2009, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli to ma być duży remont to polecam serie "zieloną" albo "niebieską" Bosh, albo elektronarzędzia Hitachi. Są drogie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą one Ci służyć nieprzerwanie i bezawaryjnie do końca życia. Lepiej zainwestowac raz w dobra markę niż bez przerwy kupować sprzęt tani ale zawodny.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2009, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Bosch GSR 18-2-Li Bundle to bardzo dobra wiertarko-wkrętarka zresztą marka chyba mówi sama za siebie. Udało mi się taką kupić na redcoon.pl w bardzo przyzwoitej cenie. Polecam wszystkim.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2009, 02:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Na jednorazowy remont domowy wystarczy Ci w zupełności młot udarowy za 200 zł i tania wkrętarka. Użyjesz do tego co potrzeba i jeszcze pożyje. Pisałem o tym na blogu w dziale narzędzia.
Na jaki huk kupować narzędzia z wyższej półki, skoro nie zajmujesz się tym zawodowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2013, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kupować, to od razu konkret, czyli coś w tym stylu:



To sprzęt do zastosowań profesjonalnych, ale jeśli kupisz taki, to masz święty spokój z takimi rozwiązaniami na wiele kolejnych lat. U nas 6 miesięcy remontu obyło się bez jakichkolwiek problemów. Tutaj masz dokładniejszy opis sprzętu - http://celma.com.pl/produkty/wiertarko-wkretarka-jednobiegow a-wak-li-14-db Celma na tle pozostałych producentów wypada teraz mega pozytywnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2014, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Z perspektywy czasu - ta Celma służy nam już ponad 2 lata, kolejne prace, kolejne remonty, skręcanie mebli, wiercenie i nadal nie zawodzi - sprzęt jest świetny, w zasadzie całkowicie niezawodny - i oby tak jeszcze te kilka lat przetrwał. Mamy sporo kolejnych planów.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko Celma produkuje niezawodne narzędzia, ale u mnie sprzęty uznawane za pierwszoligowe zwykle były słabsze niż mniej znanych marek. W elektronarzędziach dość często zdarzają się wadliwe egzemplarze, dużo większy odsetek niż w innych produktach i wtedy zwalamy winę na całego producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2014, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto się zastanowić nad jedną rzeczą. Czy potrzebujesz tego elektronarzędzia na stałe czy może warto je wynająć? Ja ostatnio dużo lepiej wychodzę na wynajmie sprzętu budowlanego. Zaoszczędziłem kilkaset złotych inwestując w kilka narzędzi u http://www.ramirent.pl/ myślę, że ty również mógłbyś zainteresować się ich ofertą.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 20:52
Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nic nie zastąpi w tej chwili oferty wynajmu od www.ramirent.pl i jeśli mam być szczery to znacznie więcej pieniędzy zaoszczędzisz wynajmując niż kupując tę wiertarkę, przemyśl zatem tę sytuację.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 351

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >