Wilgoć- skuteczny srodek do nawiercania

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

15 lutego 2011, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

w sytuacji wilgoci kapilarnej najlepszą metodą jest INIEKCJA KRYSTALICZNA zapraszam na www.greenteam-burza.pl tam więcej można doczytać :)

największa skuteczność

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2012, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

iniekcja krystaliczna nie jest skuteczna ponieważ miałam taką wykonana w 2010 roku i już pojawiaja się kłopoty z wilgocią. Ostatnio usłyszałam że nikt nie jest w stanie zagwarantować skuteczności w 100% iniekcji !!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2012, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd tak,ale co do opinii na temat iniekcji krystalicznej to są one bardzo podzielone. Nikt nie zagwarantuje,że dzięki temu pozbędziemy się wilgoci tak na 100%,ale przynajmniej jest na to większa szansa.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2014, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

ja miałem wilgoć w domu i musiałem wezwać http://www.iniekt-system.pl/ na szczęście od tamtej pory nie mam już z tym problemu, fachowcy porządnie tym się zajęli

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

ja skorzystałem z usług firmy http://spec-bud.com.pl/ oni oferują różnego rodzaju iniekcje ciśnieniowe, ceny mają bardzo korzystne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2021, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej oferty skutecznej hydroizolacji dla fundamentów to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Icopal u których znajdziecie skuteczne systemy z gwarancją na okres 99 lat i pod stałą kontrolą Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Dlatego jak szukać najwyższej jakości to na pewno u nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2021, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali przede wszystkim skutecznych i jednocześnie dobrze wykonanych materiałów hydroizolacyjnych dla fundamentów w swoim wymarzonym domu to polecam postawić przede wszystkim na jakość, aby wilgoć przez długie lata nie mogła stanowić najmniejszego problemu i jest to możliwe z pomocą Systemu Bezpieczny Fundament który również jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2021, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali przede wszystkim skutecznych i jednocześnie dobrze wykonanych materiałów hydroizolacyjnych dla fundamentów w swoim wymarzonym domu to polecam postawić przede wszystkim na jakość, aby wilgoć przez długie lata nie mogła stanowić najmniejszego problemu i jest to możliwe z pomocą Systemu Bezpieczny Fundament który również jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2021, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze wiedzieć jak wyszło, na pewno też sprawdzę bo bezpieczne fundamenty i niska wilgotność to kluczowe aspekty

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 151 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 301 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >