Wizualizacje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

5 lutego 2014, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalazłem fajną firmę, która robi różne wizualizacje wnętrz, produktów czy architektoniczne. Może komuś się przyda. Firma ma naprawdę dobrze wykonane wizualizacje. Zobaczcie sami http://www.proestate.pl/realizacje,1408.html< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2014, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nie korzystam z wizualizacji, czesciej ogladam gotowe aranzacje i szukam czegos do siebie, najczesciej na stronie bydgoskich mebli

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2014, 07:26

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez jak urzadzalem to wlasnie wzorowalem sie na konkretnych aranzacjach i jak kolega wieclawski, miedzy innymi bydgoskich mebli. maja swietne pomysly. z takich wizualizacji ciezko skorzystac bo nie maja wszystkich mabli jakie bym chcial.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2014, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

dokladnie, zawsze jak samamu to sie robi to jest takie na pol gwizdka, a za profesjonalne trzeba placic, tak sobie wchodzisz na ston bydgoskich mebli i za darmoche mozesz patrzec i ogladac rozne aranzacje

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2020, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak skutecznie przedstawić projekt domów jednorodzinnych dla Klientów? Na pewno wizualizacje wykonane przez https://archview.net to dobra opcja, aby zaprezentować potencjalnym nabywcom projekt wnętrza domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2020, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawa opcja. Warto się nad tym zastanowić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >