Własna firma w Norwegii, podatki, księgowość

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

3 października 2014, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie zapytanie ale spróbuję może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Otóż planuję otworzyć własną firmę w Norwegii zajmującą się robieniem kominków na zamówienia. Nie otwierałem wcześniej dzialalności i nie orientuję się w tej sprawie tym bardziej w obcym kraju. Może ktoś coś wie? Proszę o pomoc w miarę możliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2014, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że pierwszym krokiem powinien być właściwy urząd, tam dowiesz się wszystkiego, pewnie i tłumacza oferują, jeśli język urzędowy stanowi problem. Mój kuzyn ma firmę budowlaną w Norwegii i z tego co wiem, to korzysta z usług biura rachunkowego tam na miejscu, z polską księgową, która ogarnia jego sprawy papierkowe od A do Z, wiec może to jest jakieś rozwiązanie. pewnie nie pomogłem za dużo:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2014, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W Norwegii jest coraz więcej firm, które pomagają polakom w prowadzeniu własnego biznesu, ja osobiście słyszałem tylko o jednej, ma takie czerwono-granatowe logo i z tego co pamiętam nazywa się Norwegia Consulting, może uderz najpierw do nich i zobacz co i jak.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2014, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo dziękuję za odpowiedzi, zaraz się za to biorę i mam nadzieję, że dowiem się od nich istotnych rzeczy

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2014, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wam polecam firmę rachunkowosc-weryfikacja.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2016, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Samodzielną księgowość można prowadzić poprzez https://wfirma.pl/samodzielna-ksiegowosc . Jeśli chcecie, możecie przejrzeć sobie dostępną tutaj ofertę. Oczywiście przy obsłudze dostępnych tutaj narzędzi można liczyć także na profesjonalne wsparcie ekspertów.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele biur rachunkowych oferuje prowadzenie księgowości firmom zagranicznym. Poszukaj w ofertach. Możesz spojrzeć na www.prawoipodatki.com, może Ci się przyda. To biuro z Lublina.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2017, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz mieć świadomość, że pracując zagranicą, może czekać Cię więcej formalności. Niestety ludzie obawiają się takich spraw, przez co wielu ludziom przepadł zwrot podatku z Anglii. A wystarczyłoby zdobyć odpowiednie informacje i tylko czekać na należne Wam pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2019, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A powiedzcie mi proszę, bo trafiłem teraz na coś takiego jak https://europeanquality.eu/laureaci-2/laureac i-2018/ czyli europejskie certyfikaty jakości. Z tego co udało mi się zrozumieć pozwala to na wyróżnienie spośród wielu innych firm, a wizerunek mojej firmy będzie postrzegany jako bardziej rzetelny i wiarygodny. Jak to się realnie przekłada na pozyskiwanie nowych klientów?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2020, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile może kosztować stworzenie takiego sklepu internetowego jak https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/enkode ry-inkrementalne-z-oska i czy za granicą wygląda to zupełnie inaczej niż w naszym kraju?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >