Własnoręcznie zrobione biurko do komputera?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

22 września 2014, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnoręcznie wykonane meble,solidnej i trwałej jakości są także na naszej stronie www.MeblezKrakowa.pl gdzie miła i fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2014, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami zamiast skomplikowanych i drogich rozwiązań wato pójść w minimalizm i klimaty bardziej surowe. Pieniądze w ten sposób oszczędzone lepiej zainwestować w coś bardziej pożytecznego. Proste regały Biuro musi być wygodne i funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają mi się tego typu surowe klimaty o ile rzecz jasna biurko będzie solidne powiedzmy na kilka lat,wtedy jak najbardziej warto pokusić się o takie rozwiązanie.



www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2014, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

samodzielnie wykonując, to trzeba zamówić pocięte elementy. Wiertarka, konfirmaty i spróbować. Krawędzie niech okleją w stolarni.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2014, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy mieć przede wszystkim materiał,a po drugie narzędzia za pomocą których wykonamy takie biurko,reszta to kwestia naszego doświadczenia oraz umiejętności,kreatywności. Sam efekt natomiast może być rewelacyjny.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2014, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwykłe drewno. Najzwyklejsze, możesz do tartaku się zgłosić, potem niech Ci oszlifują. Narzędzia kup: http://www.bthfast.pl/akcje-specjalne-i-promo cje i działąj. Powodzenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2014, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tak się składa,że zajmujemy się meblami ręcznie wykonanymi z litego drewna,więc możemy pomóc i doradzić, Na naszej stronie na pewno znajdziesz kilka ciekawych propozycji,takie biurko sprawdzi się nie tylko typowo pod komputer ale też ogólnie do gabinetu.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2014, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym się chyba nie zdecydował na samodzielne robienie biurka, tym bardziej biurka dla dziecka... bałbym się, że właśnie nie wytrzyma i po prostu komuś coś się stanie przez moją konstrukcję... jak udało ci się to ok, ale ja tam biurko zamówiłem tutaj http://meblemoll.pl/ i jestem bardzo zadowolony z takiego dodatku

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2015, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałam regały do biura w sklepie. Zrobili mi je na móje zamówienie, pod dokładny wymiar. Solidna firma, nic innego nie mogę powiedzieć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >