Woda w Ogrodzie

« Powrót do grupy: Ogrody

1 marca 2011, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Woda w naszych ogrodach posiada ogromne znaczenie. Elementy architektury wodnej są doskonałą ozdobą i mają spory wpływ na mikroklimat. Zapraszam do dyskusji i wymiany opinii w tym temacie. Pochwalcie się swoimi oczkami wodnymi, kaskadami, czy ścianami wodnymi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2011, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ściany wodne nie robią jeszcze w naszym kraju furory ale muszę przyznać, że wyglądają niecodziennie. A jak czyścicie swoje oczka wodne? Jak myślicie opłaca się kupować drogą pompę czyszczącą?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2011, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim oczku około 3000 litrów chodzą dwa filtry akwarystyczne. Ponieważ ojciec miał kiedyś spore akwarium 500 litrów to wykorzystałem sprzęt, który w nim używał. Po za tym staram się regularnie odławiać śmieci, które wpadają do oczka.

Co do zakupu pompy, to zależy jaką masz pojemność oczka.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2011, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak, wszystko zależy czy masz staw czy małe oczko wodne. Filtry czyszczące do oczek wodnych i stawów są stosunkowo drogie, ale często zachodzi konieczność ich stosowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2019, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie takie motywy bardzo fajnie wygladają. Trzeba tylko trochę sie chyba napracować, zeby stworzyć coś wyjątkowego. Widziałam tutaj http://gardenwizja.pl/woda-w-ogrodzie/ kilka fajnych realizacji i zdecydowanie chciałabym mieć coś takiego u siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Własna uprawa pomidorów Liczba postów: 47 Grupa: Ogrody Uprawa ogrodu może być dla niektórych trudne, zwłaszcza, jeśli nie posiadają na ten temat podstawowej wiedzy. Pomocny w takiej sytuacji będzie ten poradnik ogro...
  • Jakie krzewy, kwiaty i rośliny do ogrodu? Liczba postów: 120 Grupa: Ogrody Zastanawiam się nad nową rabatą z różami w tym roku :)
  • Jakie kwiaty? Liczba postów: 68 Grupa: Ogrody Wiecie, że już w lutym mona robić niektóre opryski na drzewach w ogrodzie? Tutaj jest to jasno i przejrzyście rozpisane https://poradnikogrodniczy.pl/opryski-d. ..
  • projekt ogrodu Liczba postów: 179 Grupa: Ogrody Dla mnie ważne, by w ogrodzie było miejsce na uprawę warzyw. W tym roku miałam u siebie sporo cebuli czerwonej. Ma ona wiele właściwości prozdrowotnych i jest n...
  • Trawnik Liczba postów: 103 Grupa: Ogrody Bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji trawników znajdziecie w tym sklepie internetowym https://www.target.com.pl/. Ceny też są o wiele bardziej atrakcyjne,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >