Wolny czas

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 czerwca 2017, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak Wy spędzacie weekend? Ja kiedy mogę to wychodzę na różne wydarzenia muzyczne ze znajomymi i nie tylko. Ostatnio w Wine Coffee House https://www.facebook.com/winecoffeehouse/ w Warszawie byłam na koncercie Olgi Boczar - wspaniały głos. Warto ich śledzić , bo co chwilę organizują ciekawe wydarzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2017, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja z koleżankami jadę teraz do Aqua Parku z hotelem http://www.warszawianka.pl/pl/aqua-park , podobno jedyny taki hotel w Polce , będziemy chodziły na zumbę a wieczorkiem na bardzo fajna plażę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2017, 03:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo lubię czytać książki w wolnych chwilach, dzięki temu można dowiedzieć się nowych, ciekawych rzeczy, czegoś się nauczyć, także dla mnie nie jest to czas zmarnowany. Kupuję głównie w sieci, w księgarniach typu Rewolucja, ponieważ na stałe przebywam w UK. Oni mają duży wybór i przystępne ceny, znajdziecie tam również gry planszowe, które osobiście bardzo lubię.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2017, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

My w wolnym czasie jeździmy na rowerach. Bardzo to lubimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2017, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio spędzam swój wolny czas na poszukiwaniu płytek, bo nie ominie mnie remont łazienki. Natrafiłem na stronę, gdzie naprawdę jest w czym wybierać. Myślę, że znajdę coś odpowiedniego dla siebie na http://www.paste-group.pl/oferta/terratinta/< /a>

Ten post był edytowany przez ceglany dnia: 16 sierpnia 2017, 19:31
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2017, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W sprawie płytek warto zajrzeć jeszcze na stronę http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/marazz i/ .

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 16 sierpnia 2017, 19:35
Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2020, 05:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Z moim przyjacielem bardzo często gram w scrabble. Ta gra naprawdę jest bardzo dobra. Dodatkowo mogę polecić bardzo dobrą grę w scrabble słownik scrabble .

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2020, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy, kto ma małe dziecko wie, że taka wolna chwila dla siebie jest na wagę złota.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2020, 06:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ktoś z was przeczytał by bardzo ciekawy artykuł work life balance .Sam ten artykuł przeczytałem już parę razy i naprawdę z tego artykułu jestem bardzo zadowolony bo bardzo dużo się dowiedziałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2020, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W wolnym czasie lubię chodzić na basen, by trochę popływać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >