Wózki widłowe dla magazynu - Lemarpol opinie

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

1 grudnia 2021, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w zakresie wyboru wózków widłowych na magazyn? Na jakie modele i producentów postawić, czy może słyszeliście coś więcej na temat firmy Lemarpol i jeśli tak, to szczególnie będę wdzięczny za informacje jeżeli z nimi współpracujecie. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2021, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja odnośnie Lemarpol mam bardzo dobre zdanie. Zarówno przy zakupie, wynajmie, czy serwisie bo zajmują się całą naszą flotą magazynową. Zarówno jeśli chodzi o wersje spalinowe oraz elektryczne, bo na ten moment używamy 8 sztuk. Natomiast plusem też są dobre warunki wynajmu długo i krótkoterminowego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2021, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Również z nimi współpracujemy, zarówno tutaj można liczyć na profesjonalizm ze strony obsługi, dotrzymanie terminów w przypadku każdej realizacji i też wsparcia ze strony obsługi oraz serwisów. Warto na nich postawić, tym bardziej że są praktycznie w całym kraju także niezależnie od tego gdzie macie magazyn będą w stanie pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2021, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za informacje, na pewno sprawdzę co tam mają ciekawego w ofercie dla nas.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2021, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe informacje. Przydatne dla mnie.

----------
Polecam artykuł do przeczytania
https://www.polgloss.pl/budowa-domow-inwestyc ja-w-przyszlosc/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2021, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielam opinię poprzedników, bo także zdecydowaliśmy się na współpracę z Lemarpol. Zajmują się u nas serwisami, a kupiliśmy 2 wózki widłowe terenowe i do tego jeden jest wynajmowany w długim terminie. Warunki, obsługa i terminy też nie pozostawiają żadnych zastrzeżeń

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2022, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W sprawie zakupu bądź wynajmu wózków widłowych Nissan, Toyota, czy tez Manitou to jak najbardziej warto skontaktować się z Lemarpol. Mają dobrą ofertę, wózki nowe i używane, w rozsądnych cenach, na plus też fakt, że firma świadczy jak piszą poprzednicy usługi serwisowe. Współpraca od 3 lat i na pewno nie zamierzamy rezygnować.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2022, 23:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No to skoro w Waszym magazynie lub w Waszej firmie potrzebne są wózki widłowe, to na początek powinniście się zainteresować konkretnymi modelami, firmami, producentami, no i opiniami innych użytkowników. Jeśli potrzebna jest Wam sprawdzona firma, to zdecydowanie polecam https://get-a-truck.pl/kalkulator-wynajmu/ . Posiadają w swojej ofercie wózki widłowe na wynajem i na stronie bezpośrednio możesz sprawdzić sobie wszystkie koszty takiego wynajmu, jeśli interesuje Was konkretny okres czasu, zatem korzystajcie!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2022, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak radziliście najpierw odezwałem się do Lemarpol i w przyszłym tygodniu jadę do nich na spotkanie zobaczę co tam dokładnie mają w ofercie ciekawego dla nas

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2022, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością przyda się wózek magazynowy dwukołowy - jest mniejszy gabarytowo przez co łatwiej się nim manewruje w odróżnieniu od wózka widłowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 298 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >