Wózki widłowe idealnym pomocnikiem w magazynie

« Powrót do artykułu: Wózki widłowe idealnym pomocnikiem w... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

16 września 2011, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe taki jak u mnie w biedocie ;P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2013, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać, że wózki Still są naprawdę dobre. Ja pracuje na wózkach Clark, których dystrybutorem jest Suret, ale okazuje się, że tez sa bardzo dobre. Jeśli wózek jest sprawny, to operator też czuje się na nim pewniej, a u mnie wszystkie sa poddawane regularnym przeglądom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2013, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie, co masz na myśli?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2022, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj bez wsparcia podnośników czy wózków widłowych, ciężko sobie wyobrazić pracę na większych halach. Właśnie dlatego warto poszukać informacji na temat dostawców, którzy mogliby sprawdzić się w kontekście współpracy z Waszą firmą. Ja czytałem na temat oferty Gizo i wydaje mi się to interesującą opcją. W swoich katalogach mają bazę ponad 2500 maszyn, dzięki czemu nie powinno być większych problemów z dobraniem sprzętów, która mogą sprawdzić się i u Was. Co sądzicie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2023, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogółem warto też do takiego wózka dokupić osprzęt, mam tutaj na myśli rzeczy tego typu - https://mipromet.pl/pl/60-produkty fajna sprawa :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2024, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli do wózków widłowych będziecie potrzebowali osprzętu zarówno uchwytów do beczek, zawiesia, liny czy łańcuchy oraz przedłużki do wideł to warto zajrzeć na https://mipromet.pl/pl/60-produkty jeśli zależy Wam na najwyższym standardzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 329

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >