Wybór dewelopera w Warszawie

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

26 marca 2018, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Planujemy zakup nowego mieszkania od dewelopera i stąd moje pytanie: na kogo warto postawić? Chcielibyśmy poznać Wasze opinie, ponieważ zależy nam na dobrym wyborze nie tylko pod względem ceny ale również lokalizacji (blisko centrum) i jakości wykończenia mieszkania.Ogólnie zaciekawiła nas oferta dewelopera ROBYG S.A. Z góry dzięki za pomoc :)

Ten post był edytowany przez Porek456 dnia: 26 marca 2018, 08:09
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2018, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jak najbardziej warto. Mają naprawdę piękne budynki mieszkalne i nawet kilka miesięcy temu byliśmy u znajomych na parapetówce, gdzie deweloperem jest ROBYG S.A. Mieszkania zostały przygotowane z pomysłem, nie widać żadnych niedociągnięć czy pęknięć na ścianach i suficie. Jak chcesz poznać opinie osób, które kupiły u nich mieszkania to śmiało mogę polecić portal http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty .pl/opinie-o-deweloperze/robyg-s-a-/63/2.html gdzie znajdziesz kilka opinii na Ich temat :)

Ten post był edytowany przez Emilek43 dnia: 28 marca 2018, 20:51
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2018, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem za kupowaniem deweloperskich, jest nieco drożej ale w ciagu 5-10 lat to sie zwraca i mieszkasz w duzo lepszych warunkach. swietnie wygladaja nowe mieszkania na osiedlu Miasteczko Wawer, wysoki standard ktorego nigdy nie zrobisz sobie w mieszkaniu z rynku wtornego, chyba ze wlozysz 150 tys zl w remont

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2018, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie jeden z czołowych – zawsze stawiają masowo i jest pełno usterek, które trudno się doprosić o usunięcie. Poza tym blokowisko z 300 mieszkaniami nie każdemu pasuje. Wolę bardziej kameralny klimat. Na Wawrze jest inwestycja dwelopera Aras Osiedle Stoczniowców 3. tO bezczynszowe segmenty w spoko cenie. No i okolica zdecydowanie mniej „nerwowa” od np. centrum czy motkowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz wygodnie mieszkać, mieć wszędzie blisko to wybierz luksusowe apartamenty na Siewierskiej na Ochocie http://www.siewierska18.pl/ , nie wiem czy kojarzysz to miejsce ale znajduje się w otoczeniu 3 dużych parków więc miejsca do rekreacji też na pewno Wam nie zabraknie a poza tym to prawie centrum stolicy więc same zalety

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2018, 06:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi się te apartamenty podobają ale są luksusowe więc i cena jest odpowiednią, myślę o czymś tańszym, może osiedle Warszawa przy al.Jerozolimskich?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym na Twoim miejscu przejrzał sobie oferty kilku deweloperów i porównał. ale nie ograniczał się tylko do rynku pierwotnego, bo na wtórnym również można znaleźć dobre oferty. radzę Ci przedzwonić do agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego - tel. 603 195 624 , on jest fachowcem w tych sprawach i będzie mógł Ci pomóc podjąć decyzję

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2019, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z Was mieszka może w Apartamentach Nowy Marysin? Bardzo przypadła nam do gustu ta inwestycja i rozważamy zakup mieszkania w IV etapie (https://marysin4.apm-development.com.pl/) . Fajna okolica, dobry dojazd do centrum i sensowna cena - to nas przekonuje najbardziej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2020, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie nowego mieszkania i macie duże wymagania, to koniecznie sprawdźcie inwestycje od Domesta mieszkania nowe Myślę, że przypadną wam do gustu. Dużo mieszkań się już sprzedało, ale widziałam na stronie że są jeszcze wolne.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2020, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy mieszkanie od APM Development, ale w innej inwestycji (Nowe Bemowo). Dewelopera mogę śmiało polecić, naprawdę są godni zaufania a kontakt z nimi jest profesjonalny i rzeczowy. Mieszkanie spełnia wszystkie nasze oczekiwania, robiliśmy odbiór z profesjonalistą, nie było się do czego przyczepić, wszystko wykonane solidnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >