Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 listopada 2013, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Staranne przemyślenie remontu powinno mi ułatwić realizację prac w kuchni. Z jakich sprzętów według was mogę zrezygnować a co jest niezbędne w kuchni?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2013, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli twoja kuchnia jest bardzo mała, być może warto rozważyć zakup urządzeń wielofunkcyjnych, na przykład piekarniki które łączą w sobie funkcje piekarnika i kuchenki mikrofalowej, dzięki czemu możesz zaoszczędzić trochę miejsca. Małe kuchnie często sprawiają wrażenie ciemnych. Poza lampami sufitowymi warto zamontować oświetlenie do kuchni pod szafkami wiszącymi, które doświetli blaty czyli twoje miejsce pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2013, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Oszczędność miejsca to także wielofunkcyjny robot kuchenny, dzięki niemu możemy wykonywać wiele różnych czynności i oszczędzamy miejsce w szafkach. Tak więc można zrezygnować z zbędnej szafki.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2014, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik łopaciński napisał: Staranne przemyślenie remontu powinno mi ułatwić
realizację prac w kuchni. Z jakich sprzętów według was
mogę zrezygnować a co jest niezbędne w kuchni?

Dużo sprzętów AGD niezbędnych jest w kuchni - kuchenka elektryczna/gazowa, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, dobra zmywarka - która jest oszczędna i pobiera mało wody i energii, lodówka energooszczędna, toster, opiekacz, czajnik elektryczny, mikser - to chyba najważniejsze przedmioty.Użytkownik łopaciński napisał: Staranne przemyślenie remontu powinno mi ułatwić
realizację prac w kuchni. Z jakich sprzętów według was
mogę zrezygnować a co jest niezbędne w kuchni?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2014, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w kuchni powinny znaleźć się wszystkie przydatne urządzenia np. lodówka, mikser, czajnik elektryczny. kuchenka, ale też dobrane dodatki jak np. waga taka jak tutaj, blender. Fajnie jak będzie to dopasowane pod wystrój.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2014, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że ważne jest tutaj to jak dużą masz rodzinę i czy np. lubisz piec ciasta, robisz przetwory itp. Wiadomo, że podstawa tj. kuchenka, kuchenka mikrofalowa,czajnik, lodówka, coraz częściej też zmywarka - są konieczne. Oprócz tego może przydać Ci się blender, ekspres do kawy, mikser itp. Tutaj jest bardzo ciekawy artykuł na temat kuchennej wyprawki, jednym słowem wszystko w co należy się zapatrzeć w kuchni: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kompletuje my-kuchenna-wyprawke-555.html .

Ten post był edytowany przez green_girl dnia: 18 stycznia 2014, 20:16
Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2014, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo zdrowe i zajmujące mało miejsca są parowary. W jednym urządzeniu i jednym czasie możemy przygotować cały obiad bez ryzyka przypalenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2015, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W niedużej kuchni sprawdzi się niewielkich rozmiarów wyciskarka do owoców. Polecam wyciskarkę pionową http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow /wyciskarki-pionowe/ Hurom HU400 Posiadam taką wyciskarkę i zajmuje ona bardzo niewiele miejsca, ma wręcz kompaktowe rozmiary, zastąpiła natomiast kilka innych urządzeń w mojej kuchni. Na co dzień korzystamy z wyciskarki i jest ona podręcznym i przydatnym urządzeniem, które ładnie będzie wyglądało w każdej nawet niewielkiej kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2015, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele zależy od jej kształtu i umeblowania. Zwłaszcza pod kątem dodatkowych sprzętów. Np. suszarkę spożywczą (do owoców i warzyw) trzymam poza kuchnią. Zresztą suszę w pokoju. Zamiast parowaru możesz kupić piekarnik parowy, czyli dwa urządzenia w jednym. Zmywarka - można myć w zlewozmywaku. Ale może masz gdzieś jeszcze na nią miejsce. Wszystko zależy od innych urządzeń, np. blender, który przecież gdzieś trzeba schować.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2017, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik aniechto napisał: Oszczędność miejsca to także wielofunkcyjny robot kuchenny, dzięki niemu możemy wykonywać wiele różnych czynności i
oszczędzamy miejsce w szafkach. Tak więc można
zrezygnować z zbędnej szafki.


Absolutnie się zgadzam. Od niedawna posiadamy z żoną w kuchni robot Thermomaster HA800 i ogarnąłem w końcu szafki z garnków, tarek, miseczek i innych pierdołek. Dobry, wielofunkcyjny robot praktycznie może zastąpić wszystko w kuchni, a jeśli chodzi o posiadany przeze mnie Kalorik to nawet pozwala gotować na parze. Także jak najbardziej polecam takie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 362

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >