Wybór parkietu do Twojego domu

« Powrót do artykułu: Wybór parkietu do Twojego domu | « Powrót do grupy: Wnętrza

19 stycznia 2015, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam położone drewno z baltic, wyciszone, daje dużo ciepła wg. Wydaje mi się, że moja znajoma ma podobny parkiet u siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2015, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam dębowy parkiet z baltic ciepła przyjemna w dotyku klasyczna podłoga

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2015, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również mam dębowy parkiet, co drewno to drewno, a jeszcze dąb - wiadomo, solidny. Zamawialiśmy w dobrej cenie z internetu ze strony http://www.parkietymarzen.com.pl, tak się składa, że teść umie położyć parkiet, więc wyszło na medal. Podłoga na lata, co do tego nie mam wątpliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogi drewniane są piękne i co tu dużo kryć ponadczasowe, a baltic wood naprawdę może się podbać.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2015, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie trochę przerażają ceny takich podłóg, ale żona bardzo chce, więc w końcu się dałem namówić;) Czy ktoś może wie, czy w http://heban.net/ można kupować detalicznie? Albo zna jakąś inną hurtownie albo sklep z niskimi cenami w okolicy krakowa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2015, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

podłoga drewniana wraca do łask, teraz dużo nowych firm powstało, sporo osób decyduje się na deski, aj też mam u siebei ale z ArtCore i jestem zadowolona, trzeba patrzeć co wybieramy i gdzie, ja mam z polecenia podłogę, wolę drewno położyć i mieć je na dłużej niż po 5/6latach wymieniać panele, bo będą się rozłazić.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

k.atia a masz te podłogi z baltic wood u siebie? możesz jakoś o nich coś powiedziec? bo ja zastanawiam się nad tym zeby położyć cos nowego w kuchni i szukam pozytywnych opinii własnie an temat rożnych firm.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 384

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >