Wybór pieca na pellet- bardzo proszę o pomoc ! ! !

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 maja 2019, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Buduję dom o łącznej powierzchni 166m2, jestem na etapie zakładania instalacji hydraulicznej i właśnie nadchodzi moment, w którym muszę zdecydować jaki kocioł na pellet wybrać. Dodam tylko, że jestem laikiem w tej dziedzinie. W grę wchodzi tylko i wyłącznie kocioł na pellet. Powierzchnia do ogrzania pokoi i garażu grzejnikami to około 75m2, a podłogówka około 91m2. Hydraulik poleca lazar smartfire 15kw lub defro kompakt ekopell 16kw. Czy ma może ktoś taki kocioł, ile spala pelletu i czy jest warty tej ceny? Bardzo proszę o komentarze, każda wiadomość będzie dla mnie bardzo ważna. Z góry wszystkim dziękuje za zainteresowanie moim postem. Jacek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2019, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy sam pellet udało Ci się znaleźć? Pamiętaj, że to on jest w tym wszystkim najważniejszy. Odpowiednio dobrany producent pelletu, a także jego produkty pozwolą Ci na ogrzewanie domu w solidny a co najważniejsze ekologiczny sposob. Chyba o to chodzi? My jesteśmy niezmiernie zadowoleni z pelletu dostarczonego przez KREX https://www.krex.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2019, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż świetnej klasy kominków to polecam skontaktować się z firmą https://kotly-dragon.pl/kontakt/. Ja osobiście kupowałem u nich kocioł 5 klasy i dopiero teraz wiemy co to znaczy wydajny piec.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2019, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja ci polecę producenta Piecbud z Radomia, oni pomogli mi dobrać piec do mojego metrażu, wybrałem 5 klasy na pellet właśnie. Piec jest wydajny, łatwy w obsłudze, kupiłem go u nich w dobrej cenie w porównaniu do konkurencji.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2019, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

trazodone

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2019, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

dgd caesars free slots online

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2019, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

where can i buy arimidex

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2019, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

tqw hemp oil arthritis
nsi buy cbd usa

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2019, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Kocioł na ekogroszek znakomicie się spisuje, jako ekologiczna forma ogrzewania budynku. Rozwiązanie w takiej formie udało nam się wdrożyć dzięki producentowi, który dostarczył nam tego typu kocioł - https://kotly-janczak.pl/ . Takie ogrzewanie sprawia sporo radochy. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2019, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy ostatnio wymieniał stary piec węglowy na piec 5 klasy typu Dragon V https://www.kotly-piece.pl/. Znajomy opowiadał mi, że obsługo nowego pieca to prosta sprawa i nowy nie umywa się do starego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >