Wybór pokrycia dachowego

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

26 września 2019, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii na ten moment jednak najlepsza ofertę przygotował producent Braas, ponieważ trwa właśnie promocja House of Braas do końca listopada na której znajdziecie zarówno dachówki ceramiczne, cementowe, ale i blachodachówki panelowe Decra, Quadro oraz Elegance.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2019, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o stosowaniu na dachach niedrogich blach trapezowych?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Co teraz dach przecieka!!!!! Liczba postów: 37 Grupa: Robimy dach ja jednak zdecydowałem się na dekarza certyfikowanego od Braas ponieważ chcieliśmy uzyskać dodatkową gwarancję systemową na 15 lat, jeżeli zastanawiacie się jak...
  • Jaka folie polecacie na dach Liczba postów: 21 Grupa: Robimy dach W zakresie membran oraz izolacji myślę że warto abyś tez sprawdził ofertę producenta Braas w którym znajdziesz szeroki wybór produktów w zakresie pokryć dachowy...
  • Blachodachówka inter-max lub traffic Liczba postów: 28 Grupa: Robimy dach Oczywiście, ze dachówka jest najlepszą opcją dlatego jeżeli ponownie miałbym wybierać to również poszedłbym w tym kierunku, czyli dachówki od Bras. Szczególnie,...
  • Który dach lepszy ? Liczba postów: 136 Grupa: Robimy dach Możesz też pomyśleć nad modelami blachodachówek od Braas, ponieważ znajdziesz u nich m.in model Decra i Quadro które przypadną moim zdaniem do gustu nawet tym n...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 108 Grupa: Robimy dach Przede wszystkim wygląda obiecująco dachówka ceramiczna, betonowa. Natomiast w przypadku lekkich rozwiązań jednak blachodachówka panelowa. Pogoda dopisuje, takż...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15701 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >