Wybór pralki - mniejsza, większa pojemność, itp co robić?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

4 lutego 2010, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam łazienkę z brązowymi glazurowymi płytkami, mam zamiar kupić pralkę i nie wiem czy bawić się w kolory, czy to może na dłuższą metę razi?
Natknęłam się na pralkę Candy o ładowności 10 kg!!!!!
tutaj info:
http://www.candy.pl/produkt/500161-GO_12102_D .html
co o tym myślicie? wymiary ma standardowe, wygląda bardzo solidnie i na pewno do brązowego będzie pasowało

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2010, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej nie powinno być problemu, candy to bardzo przyzwoita firma, porównywalna z boschami i zannusii. Pralki o ładowności 10kg mają takie same standardowe węże odpływowe itp. nie powinno być problemu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2010, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że to dobry wybór. W końcu lepiej jest przesadzić w tą stronę i kupić za dużą niż za małą ;) Ja mam pralkę Beko - generalnie z firmy jestem bardzo zadowolona, gorzej z ładownością bo ma do 4 kg :/

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2010, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie a mając pralkę na przykład 10kg, pranie upierze się lepiej wrzucając tę samą ilość niż do pralki o mniejszej ładowności. A podobno tyle samo wody zużywają przez jakiś tam system.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2010, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko jak już kupisz i zamontujesz to nie zapomnij zdjąć z niej blokad :) Ja miałam takich fachowców że o tym zapomnieli więc pierwsze pranie stanowiło dla mnie niezapomnianą przygodę ;) Pralka wręcz "biegała" po całej łazience, a przy wirowaniu to myślałam że się wkręci w podłogę i sąsiadowi na głowie wyląduje ;) Taka skubana ruchliwa była że 120 kg żywej wagi siedzącej na niej nie zastudziło jej "ruchów" :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2010, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wow ! jak się zdejmuje blokadę? jest jakaś instrukcja?
bo skoro nie zauważyłeś/łaś to musi być coś w środku a nie na zewnątrz. Jestem prawie zdecydowana na tą pralkę ale teraz muszę się dowiedzieć jak to się zdejmuje! coś się za to płaci? Ja miałam pralkę wcześniej używaną więc nie było już jak myślę tej blokady

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2010, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Dont worry, wszystko będzie na instrukcji, po prostu odkręcasz parę śrubek i wyjmujesz małą rzecz i tyle, to jest do ochrony bębna. A co do pralki to bierz jak masz okazję te 10kg bo sporo osób jest zainteresowanych, słyszałam, już od wielu osób, że mają dosyć upychania i szarpania się z praniem! i oczywiście daj znać na forum jak się sprawdza. Takie jest moje zdanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2010, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta pralka wygląda dobrze. Też niedawno pisałam tematy o nowej pralce, szukałam odpowiedniej. Najważniejsze żeby wymiary pasowały, to jest jednak objętość która na stałe zadomowi się u CIebie w mieszkaniu. Candy słyszałam że robi najmniejsze pralki to znaczy mają jakoś charakterystyczną długość czy głębokość, których inne firmy nie mają. No nic wszystko zależy od wymiarów tak jak mówię.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2010, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsze słyszę o tak dużej pralce! no ładnie technologia idzie na przód. No i podobno w standardowych wymiarach. Nice!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2010, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Taaaaa 10 kg, hehe ja mam 5 kg heheh to tak jakbym miał pół pralki czy ktoś ma 2 pralki hehe, a co do tych standardowych wymiarach to bęben musi być jak wielki baniak. Ale nie ma co gadać, koniec z upychaniem ubrań nie da się zapreczyć

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >