Wybudowano za ogrodzeniem domu boisko wielofunkcyjne

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

11 sierpnia 2014, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie,
Dom jednorodzinny usytuowany mamy w pasie 100 m oddalonym od jeziora. Od 15 lat mieszkam w nim wraz z żoną oraz dziećmi, mając swoją oazę spokoju i wypoczynku po pracy. Ten spokój zakłócono nam budując własnie teraz boisko wielofunkcyjne oddalone od ogrodzenia kilkanascie metrów, wcisnieto to boisko pomiędzy naszymi domami a jeziorem. Postawiono siatkę wysoką na ok 5 m. oraz lampy 8 m. Jestesmy zrospaczeni z żoną, dziecmi oraz sąsiadami, napisalismy pismo do gminy wskazując w nim, że o niczym nas nie poinformowano, dlaczego nie uwzględniono naszego interesu przy budowie boiska, na chwile obecną brak odpowiedzi. Dowiedzielismy się, ze stawiane boisko budowane jest na zgłoszenie w starostwie, dlatego nie bylismy brani pod uwagę w jakichkolwiek ustaleniach. Przy takim usytuowaniu boiska, jestesmy wystawieni jak na patelni, nie zaznamy już spokoju a już nie wspomnę o tym, że naszego domu nikt już by nie kupił przy takim usytuowaniu (te działki były najdroższe przy zakupie w związku z lokalizację przy samym jeziorze). Bardzo proszę o poradę prawną, budowlaną, czy jestesmy w stanie dochodzic swoich roszczeń?czy pozostaje nam jedynie ucieczka z miejsca w którym już nie zaznamy spokoju.
Z góry dziękuję za infmroację

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2014, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój synek to niezwykle zdolne dziecko. Tak zdolne, ze nauczył się otwierać naszą starą, zniszczoną bramę. Bałam się, że wyjdzie na ulicę, dlatego zadzwoniłam do fachowców z PŁOTBUD. Panowie zamontowali nowe ogrodzenie i furkę. Teraz moje dziecko jest bezpieczne! Polecam gorąco: http://www.plotbud.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >