Wyciszenie pokoju

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

27 lutego 2018, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy zabawiasz się w Greya i szukasz 51 odsłony jego osobowości ale najprościej będzie jak wymieni się drzwi do tego pokoju. Masz dwie drogi. Tania i normalna albo szukanie na siły nie wiadomo jakich drzwi.
Tania to taka, że kupujesz drzwi wewenętrzne z izolacją na poziomie 32dB i cieszysz się spokojem (oczywiście drzwi z progiem i nawet dodatkową uszczelką opadającą). Przykładowo masz Erkado Herse albo Interdoors Tower.
Opcja droższa to jeszcze większa izolacja na poziomie 42dB i tu przychodzi np Porta Rw42. Tylko, że koszt jest znacznie wyższy. Co do izolacji ścian nie wypowiem się, bo to nie moja branża, ale jak chcesz tak grubo lecieć to nie wiem czy Greya nie zawstydzisz swoimi poczynaniami. Ewentualnie możesz uczyć się grać na skrzypcach - wtedy poszukaj domu na odludziu, a nie wygłuszenia pokoju ;).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2018, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednym z najlepszych pomysłów na wyciszenie i likwidację pogłosu akustycznego są panele 3D LUXUM MDF.
Panele produkowane z głębokofrezowanego MDF-u, łączone bez widocznych spoin po malowaniu. Jest około setki wzorów, ale można zaprojektować także własny.
Do solidnego wyciszenia pod panel dobrze jest dać dodatkowo matę wyciszającą na którą można kleić okładziny.
To jeden z najlepszych i najtańszych sposobów z wysoką estetyką wykończeń.
https://luxum.pl/panele_scienne_3d_pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2019, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zainwestowałem w panele akustyczne, które okazały się świetnym wyciszeniem pokoju. Jeżeli też jesteście tym zainteresowani to skontaktujcie się z firmą www.mcakustik.pl Od nich zakupicie panele akustyczne w niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2019, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile one kosztują? To drogie rozwiązanie?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2020, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Spróbuj skontaktować się z firmą Architected Sound i poproś o wycenę, myślę, że pomogą w temacie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2021, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy czy interesuje Cię tylko wyciszenie pojedynczego pokoju czy może warto zacząć od podstaw - czyli już w fazie budowy domu. Dobra izolacja akustyczna jest bardzo istotną kwestią - zwłaszcza, jak ktoś mieszka w okolicy, gdzie jest dużo hałasu (obwodnica, kolej, gwar miasta). Domy z Natury robią od zera ekologiczne domy szkieletowe ze świetną izolacją akustyczną. Warto dowiedzieć się jak skutecznie wyciszyć dom.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >