Wygodne łóżko podstawą sypialni

« Powrót do artykułu: Wygodne łóżko podstawą sypialni | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

14 października 2016, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Lóżka tapicerowane są bardzo eleganckie. Ja niedawno zakupiłem sobie łóżko tapicerowane z kolekcji Dolores z tego sklepu http://eversleep.pl/pl/c/Lozka-TAPICEROWANE/55. Łóżko ma bardzo wygodny materac kieszeniowy i jest spory wybór kolorów tapicerki. Zaleta tego łóżka jest też opcja zmiany wysokości zagłówka, co przy łózkach drewnianych raczej się nie zdarza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2016, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygodny materac jest podstawą komfortowego snu i na tym powinniśmy się skupić. Poza tym w sypialni warto zwrócić uwagę również na dodatki i ozdoby, np komplet oryginalnej, pięnej pościeli, której szeroki wybór znajdziecie na www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2017, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej to mnie śmieszą te osoby, które kupują materac online, a potem mówią, że mało wygodny i zwracają z reklamacją po tygodniu użytkowania

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale przecież komfort zapewnia nie tylko materac, ale również porządny stelaż, poduszka itd. Co nam po dobrym łóżku, jak materac do kitu będzie, np. zapadający się.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik geruu napisał: Ale przecież komfort zapewnia nie tylko materac, ale
również porządny stelaż, poduszka itd. Co nam po dobrym
łóżku, jak materac do kitu będzie, np. zapadający się.


Szanowny Panie,
W 100% zgadzam się z Pańską opinią. Dobry komfort snu to przede wszystkim materac. Szeroką gamę nowoczesnych materacy oferuje np. Dormeo. Znajdzie Pan tam nie tylko materace, ale także stelaże, materace nawierzchniowe, poduszki, kołdry oraz pościele i dodatki do sypialni. Dobrej jakości poduszka musi iść w parze z odpowiednio dobranym materacem. Polecam produkty wykorzystujące technologię Octaspring (zapewniającą oddychanie poduszki oraz wsparcie odcinka szyjnego). Dzięki przemyślanym zakupom będziemy cieszyć się komfortem snu każdego dnia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2017, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że wygodne łózko to podstawa tyle, że może nie o samo łóżko chodzi co o materac. Rama raczej nie ma jakiegoś większego znaczenia poza estetyką. Ja kupowałem ładne i nowoczesne łóżko do sypialni wykonane w 100% z litego drewna w sklepie Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/ Przy okazji zakupiłem tez materac dopasowany do łóżka. Można u nich także kupić szafki i szafy do sypialni. Wtedy wszystko tworzy fajny komplet.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Czeka mnie podjęcie decyzji odnośnie kupna materaca. No i zaczałem się zastanawiać co tak naprawdę byłoby dla mnie dobre. Mi się wydaje, że wolę spać na miękkich materacach, bo jakoś bardziej kojarzą mi się z komfortem i moje plecy mają podobne zdanie. Ale od kilku lat borykam się z bólami kręgosłupa, szczególnie w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Wiem, że sam materac nie pomoże się ich pozbyć, ale na pewno ma spory wpływ na ból albo jego brak. I tak na logikę to jednak twardy materac chyba jest lepszy dla kręgosłupa czy nie? Jak to w końcu jest? Ktoś może mi podpowiedzieć? Porada u znajomego ortopedy mówi o twardszym materacu niż dotychczas i podobno nie ma konieczności niczego stricte ortopedycznego. Czekam na rekomendacje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Na Twoim miejscu po prostu udałbym się do salonu meblowego i przetestował kilka materacy, dzięki temu będziesz miał pewność w kwestii tego który nich jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni oraz wygodny.

1001narzedzi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >