Wykonanie remontu

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

2 kwietnia 2020, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przed rozpoczęciem remontu musiałem wykonać audyt remontowy. Na szczęście trafiłem na firmę http://www.zarzadca-pboczar.eu/audyty-termomo dernizacyjne-i-remontowe, która zajmuje się przeprowadzaniem tego typu audytów. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Szczecina i też musicie wykonać audyt remontowy to polecam wam się z nimi skontaktować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2020, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będzie to dosyć spory remont to może przydać się ciężki sprzęt, w takim wypadku ciekawym rozwiązaniem będzie wynajem maszyn budowlanych. Wynajęcie tego na 1-2 dni to nie jest duży koszt a z pewnością przyśpieszy i ułatwi pracę. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2020, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe podejscie do tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2020, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko z firmą DD Projekt (oczywiście o ile mieszkasz w małopolsce) - firma bardzo skuteczna, szybka i konkretna. ja sobie cenię bardzo to co dla mnie zrobili, a dom odmienili nie do poznania. Dobra współpraca zasługująca na pochwałę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...
  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >