Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

5 lutego 2019, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Już jest oczywiście po wszystkim. Tak jak pisałem skontaktowałem się z firmą Ziterm i oni zajęli się realizacją. Cała instalacja została wykonana dobrze, działa też bez zarzutów i co najważniejsze zmieścili się w czasie bo już wszystkie innego ekipy były poumawiane do wykończenia. Super i na pewno jak będę jeszcze potrzebował pomocy to również się odezwę na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2019, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

No to super, dziękuję również w imieniu innych za odpowiedź jak to poszło u Ciebie, bo też będzie to wskazówka dla osób szukającej pomocy w podobnych realizacjach w okolicy. Ja chciałbym też zmienić źródło ciepła na pompę ciepła (bo już ogrzewanie podłogowe jest), także zobaczę co mi w tym zakresie podpowiedzą. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2019, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy może komuś z Was wykonywali instalację solarną, ponieważ zastanawiamy się właśnie nad dodatkowym źródłem ciepła do naszego domku letniskowego w którym mieszkamy praktycznie całe lato. Dni słonecznych jest coraz więcej, więc mogłoby się to u nas całkiem dobrze sprawdzić.

Pozdrawiam i dzięki za wskazówki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2019, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciepła firma Ziterm świetnie sobie radzi i jednocześnie trzymając się ustaleń Pozdrawiam i mam nadzieję, że i u Was wszystko będzie w porządku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2020, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast radziłbym pozostać przy Ziterm, firma zapewniająca wysoką jakość realizacji i jednocześnie przystępną cenę. Mam nadzieję, że będą w stanie skutecznie Wam pomóc również przy wykonaniu instalacji sanitarnej, czy grzewczej. U nas ostatnie prace zamknęli trzy miesiące temu i jak na razie żadne z nieszczelności, czy spadki ciśnienia się nie pojawiły. Dziękujemy i prawdopodobnie do zobaczenia przy instalacji solarnej!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2020, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dobre zdanie na temat Ziterm i śmiało mogę ich polecić zarówno jeśli chodzi o wybór materiałów instalacyjnych jakie mają w ofercie oraz ich cen, ale i przede wszystkim w zakresie jakości wykonanych prac przy instalacji sanitarnej i grzewczej w naszym domu. Nie było kłopotów z dotrzymaniem wszystkich ustaleń, wszystko zgodnie z projektami. Udało się zmieścić w ustalonym budżecie. Prawdziwi specjaliści, którzy nie rzucają danego słowa na wiatr :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2023, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalacja działa mi już kilka lat. Za rachunki przy pomie ciepła płącę jakieś grosze! :)) Polecam firmę ziterm jako wykonawce instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2024, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

z ZITERM udało mi się spotkać w momencie podbramkowym kiedy zdecydowałem się na zmianę sposobu montażu wentylacji w nowo budowanym domu. Pomogli mi z adaptacją systemu wentylacji przed wylaniem stropów, a sprawa była pilna bo było tylko kilka dni na wdrożenie zmiany. Projekt został wykonany akonto dalszej współpracy, która nie była tym momencie jeszcze ustalona, ale oczywiście doszła do skutku. Ostatecznie firma ZITERM wykonała w moim domu instalację grzewczą, ogrzewania podłogowego, wodną, wentylacyjną. Wszystko zostało wykonane w najwyższym standardzie z użyciem najnowszych rozwiązań projektowych i technicznych. Mamy okazję cieszyć się zastosowanych rozwiązań już kilka lat i wszystko działa dokładnie tak jak oczekiwaliśmy. Dodatkowo polecili nam kilku zaprzyjaźnionych wykonawców, którzy wyznają podobnie wysokie standardy jak ZITERM. Jednym zdaniem jak ktoś nie chce mieć problemów z tematami branży instalacyjnej firma ZITERM jest zdecydowanie godna polecenia. Uwaga! Firma ma
Również wielkie serducho

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...

Czytaj też