Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

1 grudnia 2017, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Postanowiliśmy wykonać wentylację mechaniczną (rekuperację) w naszym nowym domu i szukamy dobrych wykonawców. Co sądzicie na temat firmy Ziterm? Działają głównie w woj. Śląskim. Liczę na Wasze wsparcie, pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze, że o tym pomyśleliście, bo rzeczywiście dobrze wykonana rekuperacja przynosi naprawdę fajne oszczędności oraz pozwala na zachowanie odpowiednich temperatur latem i zimą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej, a czasami wybór firmy w ciemno bez sprawdzenia ich doświadczenia może nieść ze sobą dużo więcej problemów niż korzyści. U nas instalację grzewczą wykonywała firma Ziterm i jak najbardziej mogę Ci ich polecić bo działają również w podanej przez Ciebie lokalizacji oraz ze względu na terminowość, dokładnie wykonaną robotę i uczciwość. A mogę to stwierdzić ponieważ byłem przy ich pracy praktycznie codziennie. Z kontaktem nie było najmniejszych problemów również zapewnili gwarancję oraz serwis w przyszłości.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2017, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze, że jednak starasz się wcześniej poznać opinie, bo my już raz w takiej sytuacji niestety ale się przejechaliśmy (jedna z firm po otrzymaniu zaliczki już nie chciała się pokazać na budowie i sprawy ciągnęły się miesiącami). Na szczęści w przypadku instalacji grzewczej oraz wentylacji zajmowała się tym firma Ziterm. To jedni z nielicznych wykonawców, których mogę polecić. Terminowi, dokładni oraz uczciwi. Z kontaktem nie było najmniejszych problemów. To fachowcy z odpowiednimi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2017, 00:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że opinie o firmie Ziterm są naprawdę pozytywny. My w nowym roku chcemy wykonać instalację solarną i szukamy już powoli wykonawcy. Na ten moment wydają się odpowiednią firmą, szczególnie gdy widać jeszcze tak dobre wypowiedzi na ich temat. Pomimo, że nie jest to watek utworzony przeze mnie to również muszę podziękować za merytoryczne wypowiedzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2017, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No to nie masz po co się zastanawiać. Jeżeli masz już propozycję firmy która naprawdę potrafi zrobić kawał dobrej roboty i co ważne zapewni gwarancję i w późniejszym okresie również jej serwis. Daj znać w temacie co i jak, bo też fajnie jeżeli będzie to dodatkowe info dla osób które się jeszcze nie zdecydowały a też szukają porady ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie dziękuje za pomoc! Byli jedna z tych firm, którą wybraliśmy sami i jak widzę jednak robią dobrą robotę. W takim razie trzeba będzie umówić się na spotkanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2018, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No to w takim razie mam nadzieję, że wszystko pójdzie w porzadku bo akurat co do Ziterm jest dużo dobrych opinii. Może też uda Ci sie wynegocjowac dobre ceny co do części oraz wykonania instalacji. Czekamy na informacje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2018, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja powiem szczerze, że jeszcze o nich nie słyszałem ale po waszych opiniach widzę, ze chyba warto. Opisy naprawdę wyglądają obiecująco, a sam mam dość tego ciągłego dorzucania i co kilka dni czyszczenia popielnika ... może i ja ich przetestuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2018, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę śmiało powiedzieć, że warto! firma z dużym stażem oraz dobrymi opiniami od klientów, bo oczywiście sam wcześniej wolałem to dokładnie sprawdzić żeby później się negatywnie nie zaskoczyć. U nas cała grzewcza i wentylacji naprawdę została wykonana porządnie, wykorzystali dobrej jakości materiały, Jak dla mnie w okolicach są b.dobrym wyborem, pewnie jeszcze w przyszłości będzie okazja, żeby ponownie skorzystać z usług ziterm. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >