Wykończenie wnętrz

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

2 listopada 2017, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt aby dane wnętrze w efekcie nam się podobało, przecież to liczy się najbardziej i starajmy się urządzić je wg własnego gustu oraz uznania. Ja np bardzo lubię nowoczesne wnętrza.

KamilaMeble.pl

Ten post był edytowany przez Kamilameble.pl dnia: 2 listopada 2017, 08:04
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2020, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Do wykończenia ścian lubjakiś elementów, jak okolice drzwi czy okien, polecam płytki ręcznie formowane Vandersande. Można kupić w Klinkierbud. Wzornictwo i kolorystyka są różnorodne, więc możliwości aranżacyjne naprawdę spore

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2020, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas we Wrocławiu w bloku mieszkanie wykańczała firma OXBUD http://www.oxbud.pl/remontyiwykonczeniawnetrz .html i są godni polecenia. Pracują jak u siebie, dbają o detale, po skończeniu było czysto, sprzęty zabrane, widać, że mają wysoką kulturę pracy, no i doświadczenie, bo tylko można ich chwalić, zlecenie wykonali na czas i w ustalonej cenie, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2020, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Zbydrew.pl]Wykończenie wnętrza to w sumie indywidualna sprawa naszego
gustu oraz stylu w mieszkaniu jaki chcemy mieć. Ja polecam
jedynie coś co nie będzie monotonne i co zrobi wrażenie
na każdym kto odwiedzi nasze mieszkanie,pomyślmy o czymś
nietuzinkowym:)



www.Zbydrew.pl
dobrze powiedziane! każde wnętrze zasługuje na odrobinę naszej fantazji, żebyśmy się mogli poczuć jak u siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2020, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A sami wszystko projektowaliście? Ile wam to czasu zajęło?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2020, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że wykończenie czy w ogóle aranżacja to indywidualna sprawa. Każdy ma jednak inne upodobania i każdemu ma prawo podobać się zupełnie co innego. My przy urządzaniu mieszkania dużo korzystaliśmy z https://slf24.pl/blog i raz, że zaplanowaliśmy wszystko bardzo szybko, a dwa jeszcze meble u nich sobie wybraliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2020, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas wykończeniówką zajęła się firma Rajkom Bud ze Zgorzelca http://rajkombud.pl/. Mogę ich śmiało polecić, umieją pracować rzetelnie, a nawet zaproponowali jedno rozwiązanie, które faktycznie pomogło nam zaoszczędzić czas i trochę pieniędzy, a wyszło o wiele lepiej niż początkowo zakładane. Jesteśmy bardzo zadowolenie z efektów, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2020, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już mam za sobą praktycznie całe to wykańczanie. Zostało jeszcze to i owo do zrobienia i kupienia ale to już najmniejszy problem. Kolejne właśnie zakupy odhaczyłam z listy, bo udało mi sie trafić na świetną promocję wszelkich akcesoriów [url]https://www.superwnetrze.pl/brabantia,k2182.html{/url} a wiadomo, to świetna marka, a ceny wręcz przebojowe, nic tylko korzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykończenie wnętrza powierzyłem specjalistom - po to, aby zadanie zostało zrealizowane jak najlepiej, profesjonalnie. Efekt końcowy jest cudowny! Wszystko wykonane przez www.gastobud.pl robi wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2020, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

I na co się ostatecznie zdecydowaliście? Macie jakieś konkretne informacje, byłbym wdzięczny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >