Wylana posadzka!

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

18 listopada 2007, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mam pytanie a dotyczy ono budowy a w szczegolnosci wylanej posadzki. Rozpoczelam budowe- zdazono wykopac i wylac fundamenty jak i posadzke ! z uwagi na zblizajace sie przymrozki na tym etapie budowe zakonczono! Zzewnatrz fundamenty oblozono styropianem! Czy w jakis sposob trzeba zabezpieczyc wylana posadzke !?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2007, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepiej by było ją zabzpieczyć przed przemarzaniem. Jest to świeżo wylana posadzka czli najprawdopodobniej nie zdążyła wyschnąć i zawiera w sobie wilgoć (wode). W czsie dużych mrozów będzie ona zamarzać. A jak widomo połączenie wilgoci (wody) i mrozu daje nam czynnik destrukcyjny a dodatkowo jeżeli ta wilgoć jest zamknięta w mikroporach. Może być tak że jedna zima nie zniszcy nam tej wilgotnej wylewki ale może ją osłabić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 4 Grupa: Robimy stro... Witam, jesli chodzi o czyszczenie to sa do tego odpowiednie środki tak samo jak do zabezpieczania, jesli chcesz kupic cos porzadnego wybierz się do sklepu gdzi...
  • Renowacji posadzki marmurowej Liczba postów: 57 Grupa: Robimy stro... Bardzo fajny artykuł. Jeśli chcielibyście poczytać więcej o impregnacji i renowacji kamienia naturalnego, to polecam zajrzeć tu: http://uslugikamieniarskie.com/...
  • Listwy przypodłogowe Drew-Lux opinie Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Ze swojej strony mogę podpowiedzieć, żeby również rzucić okiem na te listwy: http://www.barlinek.com.pl/pl/produkty?v iew_type=0&type=1 Z pewnością są one nie ty...
  • Jaka podłoga do szkoły tanecznej Liczba postów: 43 Grupa: Robimy stro... Do szkoły tanecznej doradziłbym coś zarówno eleganckiego jak i bardzo wytrzymałego. Warto popytać nawet w stacjonarnych sklepach, na pewno wiele ma oferty specj...
  • Panele Liczba postów: 38 Grupa: Robimy stro... A słyszeliście o tym, że jako podkład pod panele można kłaść tekturę falistą? Ja dowiedziałem się przy okazji wykańczania podłóg we własnym domu. Podobno można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17091 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 343

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >