Wymiana okien: jakie okna do domu wybrać

« Powrót do artykułu: Wymiana okien: jakie okna do... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

13 maja 2018, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysokiej klasy okna PCV oraz drzwi kupowaliśmy u www.bros.poznan.pl. Polecam zajrzeć na stronę, tam kontakt do firmy i szczegółowe informacje dotyczące oferty. Dodam, że w swojej ofercie posiadają również rolety okienne zewnętrzne oraz bramy garażowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2018, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie warto decydować się na najtańsze okna na rynku, bo za niską ceną nie może iść dobra jakość. Cena wynika z zastosowanych rozwiązań – okuć, szyb, sposobu wykończenia powierzchni czy wreszcie wymiarów. Dlatego na pewno warto wiedzieć, jakie parametry powinny mieć nasze okna i nie dać się namówić sprzedawcy na kosztowne, lecz w rzeczywistości niepotrzebne rozwiązania. W okolicach Poznania jest też dobra firma okienna Awilux, mają bardzo fachowych doradców, którzy pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie. Produkują bardzo solidne okna na profilach Schuco.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2018, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi to postawiłem na okna od firmy Atos z Lublina. Świetna jakość i dobra cena mnie przekonały. Poza tym mój znajomy zamawiał też od nich okna i od dłuższego czasu sprawdzają się u niego doskonale.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2018, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie da się ukryć, że jakość okien musi być naprawdę wysoka. To jest podstawa. Tutaj https://www.kapica.pl jest namiar na firmę, która oferuje ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Okna z Opola cieszą się dużą popularnością, bo są solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 11:02

Zgadzam sie: good 1 bad

Poza oknami warto zastanowić się nad roletami czy firanami :) Bardzo fajnym rozwiązaniem jest zautomatyzowanie ich pracy. Właśnie takie rozwiązanie proponuje nam https://sukcesgroup.pl/ . Chyba każdy z nas chciałby mieć nowoczesny dom, czy mieszkanie. Za pomocą jednego przycisku, otwieramy rolety, bramę, zapalamy światło, czy zraszamy trawę :) To wszystko znajdziemy na sukcesgroup.pl :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2018, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą okien. Jeżeli poszukujecie takiej firmy to polecam wam zgłosić się do www.kupokna.eu Okna, które od nich zakupiłem są świetne i nie kosztowały mnie wiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2018, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do rodzaju okien to ja zdecydowałem się na okna PCV. Co do firmy to wybrałem Drutexa. Są dużą i znaną firmą produkującą okna, więc nie miałem obaw o jakość ich wykonania oraz ich parametry.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy artykuł. Także wymieniałem niedawno okna w domu. Wybrałem okna Aluplast. Posiadają bardzo dobre właściwości cieplne oraz znakomicie wytłumiają wszelkie hałasy z zewnątrz. Duży wybór okien znajdziesz w ofercie www.dsbud.com.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2018, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna z pcv są niczego sobie, w sumie dużo zależy od budżetu. Warto sobie też sprawdzić okna aluminiowe, one są nowoczesne, mają dobre parametry i bardzo elegancko się prezentują. Drutex sprzedaje wysokiej jakości okna, bardzo nowoczesne, warto do nich zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2018, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo osób kupuje drewniane. My się zdecydowaliśmy na PCV. Jest spory wybór takich okien na rynku, my zdecydowaliśmy się na zakupy w firmie http://tommar.pl/okna-pcv/ - okna sprawdzają się znakomicie. Mamy je już 2 lata - ale sprawdzają się znakomicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 368

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >