Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12  ▸

11 lipca 2018, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto postawić na jakość, chociażby jak w RES DOM: www.res-dpm.pl Duży wybór okien, dobre firmy, a do tego zawsze chętnie doradzą i podpowiedzą co warto kupić. Polecam! :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2018, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam czasem wrażenie, że producenci okien uważają, że wszyscy są specjalistami w dziedzinie okien i każdy rozumiem przedstawione parametry. Na tej stronce od Oknoplastu jest przynajmniej wyjaśnione co oznaczają poszczególne parametry. Jak dla mnie to duży plus. Nie każdy musi wiedzieć co oznacz Uw, albo Ug.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2018, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

I masz dobre wrażenie. Jakiś czas temu chodziłem po salonach okien, to niektórzy doradcy rzucali wartościami. Jak o coś więcej zapytałem, czy chciałem, żeby coś mi wytłumaczyli, to nagle nabierali wody w usta. Wyuczyli się parametrów i śmigali.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet małpkę nauczysz obsługi komputera. Zakładam, że to były pewnie jakieś małe lokalne salony. Jak z bratem szukaliśmy okien do jego mieszkania, to trafiliśmy do salony, który był partnerem Oknoplastu. Doradca podczas rozmowy tłumaczył, co oznaczają poszczególne parametry i jak to wygląda w praktyce. Widać było, że się na tym zna.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2019, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto poszukać dobrego producenta, żeby nie trzeba było za parę lat znów wymieniać okien. Bardzo trwałą stolarkę produkuje np. firma MarkBud www.markbud.pl, która wykorzystuje sprawdzone technologie Schuco. Te systemy okienne są znane z solidnej konstrukcji, a także bardzo dobrych parametrów wytrzymałości i energooszczędności

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2019, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej postawić na najwyższą jakość produktu. Tu nie ma kompromisów, bo jeśli teraz zaoszczędzimy, to bardzo szybko odbije się to na kosztach naprawy czy nawet wymiany okien. Wiem, że bardzo trwałe i energooszczędne okna produkuje MarkBud koło Warszawy. Produkują okna z PVC w sprawdzonych technologiach Schuco, które słyną z bardzo dobrych parametrów użytkowych i trwałości.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2019, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

My także wdrożyliśmy ostatnio wymianę okien. Dzięki firmie http://oknajachimczak.com/ zagościły u nas okna Krispol, nowoczesne i łączące wysoką jakość z trwałością.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2019, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie po wymianie okien zakwitły grzybki. Ale po wielu walkach zdecydowałem się na montaż nawiewników i problem zniknął jak ręką odjął. Mam okna trójszybowe, bardzo dobrej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2019, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W budynkach z naturalną wentylacją grawitacyjną nie należy stosować zbyt szczelnych okien, bo może to skończyć się właśnie problemami z wysoką wilgotnością, a nawet grzybem. Standardowo okna PCV są wyposażane w mikrowentylację, ale lepszym rozwiązaniem są specjalne nawiewniki, które samoczynnie regulują napływ powietrza w zależności od aktualnych potrzeb i nie powodują nadmiernych strat ciepła, tu można przeczytać więcej: https://www.awilux.pl/pl/products/wietrzenie- pod-kontrola-31-detail

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2019, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Wojtekiks bardzo dobrze zrobiłeś. Nawiewniki są bardzo ważne pod tym względem. Wracając do tematu, my mamy okna z PCV i bardzo sobie chwalę. Jednak producent producentowi nie równy. Kolega ma okna jednej z firm większych w Polsce i jest bardzo niezadowolony już 3 razy dzwonil po serwis, dobrze ze chociaż z tym nie ma problemu. My mamy z Oknoplastu już 2 lata. Wysoka jakość, nowoczesna estetyka. Poprzednie okna mieliśmy białe więc teraz zdecydowaliśmy się na odcień antracytowy. Mega wyglądają.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >