Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

22 grudnia 2017, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o okna PVC to mogę polecić jedną z tych trzech opcji: Oknoplast, Vetrex i WnD. Te trzecie są najtańsze, ale też najsłabiej wyposażone. Vetrex i Oknoplast są w moim rankingu ex aequo. W domu, w którym mieszkałem kiedyś miałem przez osiem lat vetrex i byłem zadowolony, teraz od czterech lat mam Oknoplast i również nie mam zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2017, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakieś konkretne modele? Przyznam, że interesuje mnie porównanie właśnie kilku okien. Pójdę z tym później do kilku salonów i popytam o wyceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2018, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym się różnią te dwa modele oprócz nazewnictwa? Wyglądają na bardzo podobne. A na tych numerkach wszystkich się nie znam.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Głównie wyglądem, prolux jest bardziej zaoblony, pixel nowoczesno-kanciasty. Ale też Pixele są nieznacznie cieplejsze (lepszy współczynnik Uw). Kwestia gustu przede wszystkim.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2018, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Okej, dzięki za informację, przyda się na pewno ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2018, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Weź też pod uwagę to, że Pixele są nowszymi oknami, zatem będą miały lepsze wsparcie techniczne. Poza tym ze świecą szukać złych opinii na temat tego systemu. Nie wiem, jak jest z proluxem, ale Pixel im się udał i choćby przez to warto może doinwestować w nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, na materiałach budowlanych nie wolno oszczędzać, a zwłaszcza na tych, które zapewniają ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Najlepsze efekty daje połączenie ciepłych okien z odpowiednio termoizolowanymi ścianami i dachem, wtedy otrzymujemy energooszczędny budynek. Oczywiście okna muszą być odpowiednio zamontowane w warstwie ocieplenia, na naszej stronie pokazujemy, jak należy to prawidłowo wykonać:http://www.knauf-industries.pl/files/products _files/pl_384_20140218_160859.pdf

Ten post był edytowany przez e-rzecznik Knauf Therm dnia: 5 lutego 2018, 12:00
Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2018, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

To wyzwanie dopiero przede mną. Koncepcję mam (internorm - dystrybucją zajmuje się oknar wrocław), brakuje mi chwilowo funduszy. Wiem, że to inwestycja na lata i naprawdę warto się postarać.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma co brać się za wymianę okien, jak już na starcie brakuje funduszy. Pamiętaj że okna będą z tobą co najmniej 20 lat, a przynajmniej tyle powinny wytrzymać. Nie ma sensu kupowac tanich, po prostu.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wymiany okien, warto zdać się również na usługi fachowców z tego zakresu, a tak się składa iż będziemy mogli pomóc, zobaczcie na www.RemontyDlakazdego.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 344

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >