Wymiana okien: duże okna do domu

« Powrót do artykułu: Wymiana okien: duże okna do... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

28 czerwca 2020, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kuteratin napisał: Ja wymieniając okona zdecydowałem się na InnoView od
Fakro. Przekonały mnie przede wszystkim kwestie
szczelności - okna są bardzo szczelne, co nie tylko
przekłada się na mniejsze koszty ogrzewania, ale też
większy komfort latem. Fajnym dodatkiem jest także klasa
RC1 jeśli chodzi o bezpieczeństwo.


Fakro moim zdaniem zawsze miało właśnie dobre okna i markizy do okien pionowych. Taki komplet. Faktycznie moim zdaniem nie jadą na masówkę, jak większość producentów w tej chwili i te okna, o których wspomniałeś po prostu są dopracowane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2020, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zdecydujecie się na duże okna to koniecznie zainteresujcie się oknami HST. Są to duże, przesuwne okna balkonowe i tarasowe. Poczytajcie więcej o takiej opcji jak okna z montażem warszawa: https://medrus.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2020, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kuteratin napisał: Ja wymieniając okona zdecydowałem się na InnoView od
Fakro. Przekonały mnie przede wszystkim kwestie
szczelności - okna są bardzo szczelne, co nie tylko
przekłada się na mniejsze koszty ogrzewania, ale też
większy komfort latem. Fajnym dodatkiem jest także klasa
RC1 jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

też się na nie zdecydowałem. na dodatkowy plus, że jest 10letnia gwarancja, pod warunkiem, że montażu dokona autoryzowana ekipa. Dla mnie to bardzo ważne, bo wcześniejsze okna miałem z gwarancją 2letnią, co jest trochę za mało według mnie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2020, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii warto, abyście się po prostu skontaktowali ze specjalistami którzy są w stanie wykonać w pełni profesjonalnie montaż i oczywiście ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji zakupowej stawiając na porządnego producenta. My zdecydowaliśmy się na firmę Anex Okna w Raszynie to miejsce gdzie można liczyć na wsparcie w zakresie wyboru uwzględniając oczywiście nasze wymagania jak np. właściwości izolacyjne, akustyczne, estetykę ram itd. Współpracują jedynie ze sprawdzonymi producentami, którzy posiadają wymagane aprobaty techniczne ITB i gwarancje producenckie. Poza tym mają pewne ekipy montażowe i dbają o zachowanie terminów. Efekty mówią zdecydowanie same za siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2020, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

under 30 speed dating manchester
The Last Good Man (Coffee Read Book 4)
Jimmy Shaker Day

#sdfs34tgg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2020, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś planuje bardzo duże okna, to moim zdaniem najlepiej zwrócić uwagę na stolarkę aluminiową. Profile z aluminium są na tyle stabilne, że można z nich wykonywać okna i drzwi na wysokość całej kondygnacji. Mają przy tym bardzo wąskie ramy, dzięki czemu posiadają efektowny, transparentny design. Oczywiście dobry montaż to druga połowa sukcesu, dlatego przy takich realizacjach należy wykonawcę z dużym doświadczeniem. Osobiście mogę polecić firmę Mitbau z Wrocławia, która specjalizuje się w produkcji okien i drzwi aluminiowych na solidnych i ciepłych systemach Schuco. Zapewniają bezpłatny pomiar i fachowy montaż, dlatego można być pewnym, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, a stolarka będzie działać bezawaryjnie przez długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2020, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowałem się na wstawienie okien z oferty https://www.wesa.pl/ Było to absolutnie udanym wyborem , w dodatku są to meble na wymiar - czego chcieć więcej? Zdecydowanie polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2021, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając dobrej stolarki okiennej, to koniecznie w przypadku Poznania weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega https://domega.pl/aktualnosci/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i jednocześnie dotrzymanie terminów realizacji samego montażu. We wrześniu wymienialiśmy okna i zdecydowaliśmy się postawić na OknoPlast w wydaniu PCV. Dobre ceny i też warunki z biegiem czasu się nie zmieniały.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2021, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Lyra Pod Kit

Vape4style.com - this universal stop, where can find all required mods, electronic juices and supplies accessories for e-cigarettes. We respect vaping for this reason gathered in one place widest assortment goods for vaping on the market. Our most important value rightfully is service visitors, we guaranteefast delivery, best consumer quality products and affordable retail prices.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2022, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Duże okna, dające dużo światła to według mnie najlepsza z opcji:) No ale każdy też po swojemu urządza dom co nie. Jak szukacie okien to stronka https://www.emvsystem.pl/okna/krakow/ z pewnością wam się przyda

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 415

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >