Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

31 października 2016, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do odpadów budowlanych to my zamawialiśmy kontener po remoncie z tej firmy www.sinoma.pl. Wszystko super i szybko oraz na najwyższym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2016, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś chce wymienić okna i jest z okolic Bydgoszczy , to bardzo dobrym wyborem jest firma carpenter . Przede wszytskim są tutaj częste promocje , więc można kupic okna w dużo rozsądniejszej cenie niż w innych salonach .Przede wszytskim jest tutaj możliwość zobaczenia na żywo stolarki okiennej co jest kolejnym plusem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2016, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wydaje mi się, by opłacało się "naprawiać" stare okna. Zdecydowanie jestem za wymianą na nowe, bo wtedy będziesz mieć pewność, że faktycznie poprawi się termika mieszkania. Wybierz okna z niskim współczynnikiem przenikania ciepło - nie muszą być najdroższej firmy. No i nie zapomnij o profilach podokiennych, bo to też ważne. Ja polecam - firmy Klinar - bo mam je u siebie i jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2016, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

eee naprawa starych okien niebardzo . Tak jak adrainpudlo , również zainwestowałbym w nowe . Ja miałem plastikowe , a wymieniłem na drewniane , również korzystając z firmy carpenter z bydgoszczy . skorzystałem z ich usług dlatego chociażby ,ze jest tu możliwośc nieodpłatnego i niezobowiązującego pomiaru w przypadku zakupu z montażem. poza tym firma współpracuje bezpośrednio z producentami ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2016, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy co chcemy osiągnąć. Jeżeli myślimy o oknach ciepłych i przy wymianie chcemy ograniczyć rachunki to chyba lepszym wyborem będą konstrukcje wielokomorowe jak w oknach pcv. Przykładowo Oknoplast ma profile aż 7-mio komorowe, z wkłądką z aerożelu i pianki poliureatanowej. Do tego odpowiedni pakiet szyb (trójkomorowy) i mamy bardzo ciepłe okna. Skoro powyżej mowa o Bydgoszczy to wyróżniony salon Oknoplastu to Sampre na Fordońskiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2016, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A poza Bydgoszczą w kuj-pomorskiem znajdę jakiś salon oknoplastu? Najlepiej okolice Aleksandrowa

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Toruń salon 2M i Lipno salon Akryl. Na przyszłość: https://oknoplast.com.pl/znajdz-salon/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w temacie, nie chce zaczynać nowego bo mam właściwie takie same pytanie. Mam stare okna plastikowe i potrzebuje je wreszcie wymienić bo przy tych mrozach mam przeciąg nawet jak zamknięte okna są w domu. Na jakie okna najlepiej zmienić? Macie jakichś faworytów? Potrzebuje żeby nie wiało i w sumie tyle. Nie mam jakiś wielkich oczekiwań

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Spróbuj zobaczyć oferte oknoplast, porównaj też drutex albo ms okna. Najlepiej to co masz w pobliżu. Popytaj o ceny. Z takich tańszych to drutex. Droższe są oknoplast ale mają dobre ciepłe okna. Dom jest ocieplony?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, dom ociepliłem dwa lata temu ale generalnie przy domu wszystko robie stopniowo, raz w roku większa inwestycja, w tym padło na okna. Ok, pojeżdżę po salonach i dopytam o co trzeba :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >