Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

22 czerwca 2017, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

czasami lepiej wziac te drozsze okna i pozniej nic przy nich nie naprawiac nie musiec wymieniac, najslabszym punktem okien sa zawsze uszczelki ale to tania zabawa. dobre okna sa z firmy vidok kolo Rzeszowa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2017, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Wagabunda napisał: No niekoniecznie. Profil 82 będzie z pewnością droższy,
więc jak cena gra rolę, to można brac 70 Oczywiście
zależy gdzie. W mieszkaniu w bloku nie brał bym 82mm nawet
gdyby mnie bylo stać. Konstrukcje bloków są takie, że i
tak nei odczujesz różnicy mając grubsze czy cieńsze
okna. Oczywiście mowimy ciągle o dobrych jakościowo, np
Winergetic Premium i Pixel oknoplastu. Za to jak budujesz
dom energooszczędny albo pasywny, to już lepiej
zainwestować w grubsze lepsze okna.


Chodzi o mieszkanie w kamienicy. Budynek jest odnowiony a okna jeszcze straszą i ciężko główkujemy z właścicielem na co się zdecydować, żeby uzyskac jakiś kompromis pomiędzy jakością i ceną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2017, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam okna firmy Drutex, które można kupić chociażby w strzyżowskim Instaltechu - polecam tą firmę, bo doradzą jak nikt inny: http://instaltech24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2017, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem pixele to dobre okna, w których nie ma za bardzo kompromisów. Wpuszczają dużo światła, mają dobrą izolację i ruchomy słupek. Dla mnie to plus, al e sporo zależy od waszego podejścia.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2017, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy takie okna to dobry wybór do domu jednorodzinnego, w którym wymieniam okna i mam zamiar też przeprowadzić ocieplenie całości? https://oknoplast.com.pl/okna/winergetic-premium-passive/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2017, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Oknoplast ma naprawdę dobre okna pasywne, ale nadają się do domów pasywnych. W twoim przypadku to jest możliwe, ale musiałbyś zrobić więcej niż standardowe ocieplenie żeby spełnić standardy domu pasywnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli szukasz firmy gdzieś w okolicach łodzi to polecam Ci drutex, mają oddziały chyba w kazdym województwie w Polsce i w wielu miastach. Ze swojej strony mogę Ci dac recenzję modelu iglo 5 classic, bo takie posiadam wlasnie od nich. Jestem naprawdę zadowolony, oprócz tego,że dużo opcja kolorystyczna (a ja potrzebowalem wlasnie czegos niestandardowego), to dobra akustyka i szczelność, masz pewnośc, że gdy napalisz w piecu, to połowa ciepła nie ucieknie Ci przez okna. W ogóle maja duzy wybor nie tylko okien pvc z tego co widzialem. Ja sie jeszcze zastanawiam nad roletami zewnetrznymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

drewniane są lepsze

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: mirkos29 napisał: Oknoplast ma naprawdę dobre okna pasywne, ale nadają się
do domów pasywnych. W twoim przypadku to jest możliwe, ale
musiałbyś zrobić więcej niż standardowe ocieplenie
żeby spełnić standardy domu pasywnego.


Na przykład co? Więcej styropianu czy jakiś inny rodzaj ocieplenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2017, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś czytałem, że przy starym nieocieplonym domu trzeba było położyć około 24cm styropianu (to jest ultra dużo!) ale dostępne są teraz nowe, wydajniejsze ocieplenia, których wystarczy tylko(!) kilkanaście cm. W każdym razie na samym ociepleniu się nie kończy. Ale jeśli chcesz dom pasywny to albo robisz go tak cały, albo w ogóle. W każdym razie wtedy Winergetic Premium Passive to dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >