Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

25 lipca 2017, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy te nowe okna zawierają dźwignie antypaniczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukacie fajnych i sprawdzonych okien, to polecam te z Wrocławia. Takie okna Wrocław dostępna są w sprzedaży. My z mężem właśnie mamy je zamiar kupić, a polecił nam je fachowiec, który się na tym zna. Tylko nie możemy się z mężem zdecydować , czy chcemy mieć okna PCV, a czy może lepiej wybrać te drewniane? Jakie Wy macie okna?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

drewniane okna są lepsze, dla mnie i ze względu na estetykę jak i jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik heniutek napisał: A czy te nowe okna zawierają dźwignie antypaniczne?
Może się mylę, ale coś takiego jak dźwignie antypaniczne nie znajduje zastosowania w oknach – przecież nie chodzi o to, by ktoś w panice wyskakiwał z okna np. na 10. piętrze :) Z ciekawych rozwiązań stosowanych w oknach można natomiast wymienić okucia mechatroniczne, widziałem takie chociażby w ofercie Alu-Plus. O tyle pożyteczne, że w razie zadymienia czujniki przekazują sygnał i automatycznie otwierają się wszystkie okna w budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2017, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Tych mechanizmów (jak dodatkowe okucia) jest dość sporo. W moich oknach winergetic mam okucia Maco Design (jak ktoś ogarnia temat minimalnie to nie muszę mu tłumaczyć że to dobrze). Poza tym polecam jednak trochę zainwestować w coś ponadto, na przykład kontaktrony. Na razie widzieliśmy je w akcji tylko w salonie (zademonstrowali nam ich działanie) ale mam nadzieję, że w razie czego też pomogą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2017, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Można to zamontować do dowolnych okien czy są jakieś ograniczenia? Na przykład co do wymiarów czy materiału z któego wykonano okno?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że nie ma, chociaż nie jestem ekspertem. Ja miałem tak że rozmawiałem w salonie Oknoplastu ze sprzedawcą i on mi po prostu zaproponował, pokazał jak to działa, przedstawił wstępny koszt... Po zastanowieniu na spokojnie w domu i ogarnięciu wszystkich kosztów plus minus stwierdziłem, że jednak na bezpieczeństwie się nie powinno oszczędzać i mamy

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to bardziej wolę mechaniczne zabezpieczenia. Elektroniki mam w domu tyle akurat, że nie mam potrzeby dokładać kolejnej. Niestety ale jak prąd wysiądzie to co wtedy? Niech Ci tak w nocy wyłączą prąd i lipa. Kontaktronów nie ma, wchodzą jak chcą.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego to są dodatkowe zabezpieczenia, a nie jedyne. Oprócz tego w winergetic premium są zaczepy antywyważeniowe Safety Plus.Oczywiście odpowiednio zdeterminowany włamywacz i tak sie dostanie do środka, ale postarałem się mu to maksymalnie utrudnić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Przypominam tylko że dobry montaż, czyli umiejętności firmy, która montuje okna jest tak samo ważna, jak sama jakość okna

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >