Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

24 października 2017, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej się zgadzam. Problemem jest często to, że inwestorzy chcą zaoszczędzić i montaz zlecają byle komu albo tzw. "znajomemu znajomego". A później wychodzą dziwne kwiatki i nagle nie ma komu spełnić warunków gwarancji. Nie ma się co bawić w takie coś.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zamówić okna w salonie producenta od razu z montażem. Wtedy jak się coś uszkodzi to gwarancję realizaujesz tam, gdzie zamawiałeś okna i po sprawie. W innym przypadku może się pojawić klasyczne zwalanie winy na innych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2017, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, energooszczędna stolarka wymaga ciepłego montażu w warstwie ocieplenia, bo w innym wypadku wokół okna powstaje mostek cieplny, który generuje ubytki energii. W wizualizerze na stronie http://www.knauf-industries.pl/program,showroom,styropiany-z astosowania.html w zakładce Fasada/osadzenie okna w układzie pionowym można znaleźć schemat obrazujący poprawny montaż okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy Oknoplast oferuje montaż swoich okien nie na piankę tylko z użyciem taśm paroprzepuszczalnych?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2017, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pvc od Drutex. Solidne wykonanie, dopracowany każdy element, bardzo ładny design, parametry techniczne ok - tyle mogę powiedzieć. Jak dla mnie super. Szybko, tanio, bezproblemowo :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2017, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

@Inkin, jasne że tak. Montaż warstwowy jest najczęściej polecany przez Oknoplast i stosują go gdzie tylko mogą.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogóle montaż ciepły jest w tej chwili zalecany raczej przez wszystkich producentów. Kiedyś czytałem bardzo obszerny artykuł na ten temat i redaktor nie pozostawił wątpliwości. Jeśli tylko masz dobre okna, to się opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam okna drewniane już od dawna i póki co sprawują sie super


okna drewniane śląsk

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tanią stolarką PVC trzeba uważać, bo może nie trzymać parameterów, oczywiście tuż po montażu będzie sprawować się bez zarzutu, a już za kilka lat okna mogą się rozszczelnić, okucia rozregulować… W przyszłym roku zaczynam budowę domu i trochę się rozglądałem za oknami PVC. Po przeglądzie rynku zamierzam zainwestować w wyższą półkę, w końcu te okna mają posłużyć na dłużej, u siebie zamontuję takie: http://www.marsel.com.pl/index.php?system_cms =3&s=2&o=12&jezyk=pl
Dom ma mieć zużycie energii 50 kWh/m2rok, więc takie siedmiokomorowe okna o Uw=0,96 W/m2K pasują doskonale

Ten post był edytowany przez Jacek33 dnia: 18 grudnia 2017, 11:08
Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to powtarzam wielokrotnie. Oszczędzanie na wszystkim, co się da, jest łatwą i sensowną drogą tylko na krótką metę. A na materiałach budowlanych czy stolarce nie wolno oszczędzać, bo to się zemści i to szybciej niż nam się wydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 397

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >