Wymiana walut online?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 sierpnia 2014, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy z żoną 60 tysięcy funtów na budowę naszego domu. Jak wymienic aby było to najkorzystniejsze? Może serwis: http://www.fuko.pl/finanse/inne-finanse/inter netowy-przelicznik-walut.html ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2015, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbym miał doradzać to może kantor na stronie amronet.pl. Parę razy tutaj wymieniałem franki szwajcarskie i byłem zadowolony. Szybko i wygodnie, o każdej porze można praktycznie zrealizować taką transakcję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2015, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie wymiana wymiana funt na zł tylko w inkantorze. Mają korzystne kursy i szybko realizują wymianę walut. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej wymienić w kantorze internetowym

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

w kantorze internetowym intransfer24.com zrobisz taką transakcje najkorzystniej :D Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2016, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam z ekantor.pl i uważam, że jest to naprawdę dobry kantor internetowy. Jeśli chcecie, to możecie sprawdzić sobie na komentarze walutowe - ekantor.pl. Myślę, że również bardzo przydatne narzędzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2016, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim każdy kantor online daje nam szybką możliwość sprawdzenia jaki ma kurs walut . To pozwala nam na szybie porównanie różnych kantorów, w krótkim czasie i bez wychodzenia z domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też polecam kantory internetowe, jednak tylko te z licencją KNF lub takie, których właścicielem są banki! Jeśli przelewasz duże kwoty pieniędzy to uważam że pewność, że są one dobrze chronione jest bezcenna. Możesz spróbować kantoru AliorBanku, jednak tam trzeba zakładać konto. Szybsze i wygodniejszy jest kantor od Raiffeisena - www.rkantor.com. Mają naprawdę niskie kursy i fajne rozwiązania poza wymianą walut - tanie przelewy, wypłata w oddziałach banku za darmo itp. Wymieniałam walutę i robiłam przelew za granicę stamtąd - nie zawiodłam się

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

mam konto w rajfie, więc siłą rzeczy wymieniałem w r-kantorze i wyszło ok, wprawdzie nie była to duża suma, ale na moją korzyść :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2016, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie bardzo wygodne rozwiązanie, ale mimo wszystko wole kantory stacjonarne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >