Wymieniać drzwi czy nie?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 września 2010, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio będąc w piwnicy zauważyłam że wypaczyły się drzwi do niej. Czy można je jakoś uratować czy jednak trzeba będzie wymienić? Nie chcą się teraz domykać...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2010, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba będzie wymienić tym bardziej że nie chcą się zamykać. Nie słyszałam o tym aby wypaczone drzwi dało się jakoś naprostować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2010, 00:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik rubin11 napisał: Trzeba będzie wymienić tym bardziej że nie chcą się zamykać.


Wilgotne drzwi po wyschnięciu mogą się domykać, ale nowe drzwi w środowisku wilgotnym, po krótkim czasie mogą się znowu przestać domykać.
Powodem może być ............ wilgoć!!!

Skupiłbym się na przyczynie, a nie skutku (przepraszam „blondynki”).

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2010, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli drzwi wypaczyły się od wilgoci, to są niestety nie do odratowania i trzeba je wymienić.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2010, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Można by jeszcze kombinowac i spróbowac podniesc próg,ale to tylko oddali i wymianę drzwi na nowe,to chyba najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2010, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A ta piwnica jest w domu jednorodzinnym czy może w bloku mieszkalnym.
Z czego zrobione są drzwi. Jeśli z drewna, to nie ma sensu kupować drzwi do pomiesczenia, które nie jest odwiedzane przez gości.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2011, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Niestety wypaczonych drzwi nie da się naprawić można je jedynie wymienić.

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

katalog firm budowlanych Napisz ile lat maja te drzwi wklej kilka zdjęć będzie łatwiej cokolwiek doradzić ciekawi mnie jak wyglądają słoje drewna na ramiaku drzwi czy nie ma na środku sęków lub słoje są zwężone. Drewno żyje po ścięciu 60 lat jak mawiali starzy cieśle,są metody żeby "naciągnąć" drzwi w druga stronę ale na to potrzeba kilka dni. drzwi należny zdjąć, położyć na plask podeprzeć na końcach drzwi i obciążyć środek workiem ok. 20-30 kg i obserwować co się dzieje żeby nie przegiąć w druga stronę, ale efektu nie mogę gwarantować wszystko zależy od tego jak jest wykonany ramiak drzwi .

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2011, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego właśnie napisałem że nie da się tego naprawić, w przeważającej większości i tak wrócą do poprzedniej pozycji.

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2011, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

drzwi wypaczają się od wilgoci, jednak najlepiej byłoby je wymienić na jakieś drzwi na konstrukcji aluminiowej, którym wilgoć nie przeszkadza i są sztywne bez względu na wilgoć czy inne czynniki. ja posiadam drzwi na konstrukcji aluminiowej zakupione w sklepie internetowym: www.outlet-drzwi.pl . zamontowane mam jedną sztukę do kotłowni w piwnicy i sprawdzają się idealnie, można je myć wodą i nic się nie dzieje, a są to drzwi z Laminatu 4. Świetna cena, oraz świetna jakość. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >