Wynajem maszyn budowlanych

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

4 października 2015, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktos wypożyczał sprzet budowlany z tego miejsca www.pl-kraz.pl ? ich siedziba znajduje się bardzo blisko mnie co ułatwiłoby mi zdecydowanie sprawe, dzieki z gory za opinie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2015, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprobuj tutaj, dawno już nie korzystałem z ich usług www.pl-kraz.pl , ale jakis rok temu moja firma wypożyczała od nich sprzet, który sprawdzil się idealnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2015, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem szczerze jak z ta firma o ktorej piszesz, ja korzystałem z usług www.cm-cosntruction.pl w tym temacie i jak najbardziej mogę polecic

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2015, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno wypożyczałem sprzet od www.cm-construction.pl naprawde warto! Swietne ceny i jakość wypożyczanego sprzętu

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zakupiłem maszyny rolnicze w http://www.agromarket.pl/ i mam tam zapewnioną obsługę serwisową, uważam, że jak maszyna jest dobrej marki to warto ją naprawiać, a nie od razu szukać czegoś innego czy decydować się na wynajem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2015, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Uniwersal ma ciekawą ofertę na wynajem koparko ładowarek, podnośników i dźwigów. Tutaj http://www.dzwigi-uniwersal.pl można sobie o nich poczytać. Zerknijcie sobie szczególnie na dźwigi samojezdne - jest z czego wybierać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2015, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co pamiętam to firma Negacz ze śląśka zajmuje się tego typu rzeczami. Polecam sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy ktoś już tutaj wspominał o firmie Kyn-Pol. Oferuje one wynajem ładowarek teleskopowych w dobrej cenie. Poza tym warto podkreślić, że maszyna wynajmowana jest wraz z wykwalifikowaną obsługą, co jest niezwykle korzystne.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 23:38

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiscie moge polecic Ci wynajem od firmy www.pl-kraz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2016, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A ktoś z Warszawy?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >