Wypadanie włosów

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 lipca 2014, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zauważyłem, że wypada mi strasznie dużo włosów. Trochę się tym zaniepokoiłem, bo wcześniej problemu tego nie miałem a i nie było u mnie widać oznak łysienia. Stresu mam, ale kto go obecnie nie ma, z resztą nie więcej niż wcześniej, więc chyba musi być inna przyczyna. diety też jakoś nie zmieniałem, żebym tutaj mógł doszukiwac się przyczyny, więc nie mam pojęcie o co może chodzić. Zastanawiałem się nad tym szamponem DX2, ale jak zobaczyłem cenę, to szybko sobie odpuściłem.Tak sobie myślę,że przyczyną może być osłabione włosy, i że jak odbuduję ich kondycję, to ich przestaną wypadać. Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy takie szampony nie wpływają reneneracyjnie http://www.superkoszyk.pl/product-pol-20239-T IMOTEI-Suchy-Szampon-do-Wlosow-245-ml-Zielona-Herbata.html a jeżeli nie, to jakie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2014, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeszczepy pomagają, ale tez nie do końca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2015, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, zgadzam się z postem wyżej. Ja na przykład od dłuższego czasu się odchudzam i już na początku diety zaczęłam zauważać wypadanie włosów, łamanie się paznokci, gorszą cerę, byłam tym przerażona, bo niby stopniowo kilogramy leciały w dół, ale mój wygląd zwyczajnie się pogarszał. Teraz jakoś zrezygnowałam z drastycznych diet i zaczęłam stosować odchudzanie małymi kroczkami, a do tego zażywać suplementy i widzę sporą poprawę, włosy tak nie wypadają, chociaż wiadomo, że jeszcze trochę czasu zajmie zanim wrócą do dawnej grubości. Staram się też pić skrzyp, sama przygotowuję naturalne maski na włosy i cierpliwie czekam ;]

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2015, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Na mnie nawet ampułki nie działają. Trzeba po prostu brać odpowiednie witaminy

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

koniecznie trzeba zmienić dietę, zacząć zdrowo się odżywiać, wyeliminować wszelkie używki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2016, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Próbuj z ampułkami. A jak nie to może właśnie przeszczep będzie dobrym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 06:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najlepiej byłoby zgłosić się do dermatologa, żeby poradził coś rozsądnego i nie robienie wszystkiego na własną rękę (i głowę).

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2016, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W pełni się zgadzam, że duży wpływ na stan włosów i ogólnie zdrowia ma uskuteczniana dieta. Nie oszukujmy się, ale większość osób odżywia się źle i prowadzi szkodliwy tryb życia. Najlepiej sami poczytajcie w artykule jak wprowadzić odpowiedni tryb życia, który dobrze wpłynie na pozytywny stan organizmu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2016, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam , te szampony trochę pomagają ale jeśli dużo ci włosów wylatuje to nic nie dadzą . Najlepiej udać się do lekarza specjalisty on na pewno znajdzie na to sposób można także przeszczepić włosy ale to jest drogie wyjście .I jeszcze zostaje opcja żeby po prostu się z tym pogodzić i przeżyć bez włosów , niektórzy nie mają włosów i żyją . Mam nadzieję że pomogłam , pozdrawiam serdecznie .

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2016, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wzmocnić włosy. Marka Perfect.ME by JF Malcolm posiada szampon i maskę Repair &
Stay Strong. Warto zainwestować w te produkty, zwłaszcza teraz, gdy można wziąć udział w konkursie i wygrać wartościowe nagrody. Tutaj http://www.jestesdoskonala.pl można dowiedzieć się więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Materac do sypialni - nowe łóżko Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Wygodny materac to podstawa, jeśli chcesz dobrze wysypiać się każdej nocy. Modele piankowe od lat cieszą się dużą popularnością wśród klientów, ponieważ zapewni...
  • Kontener magazynowy- warto? Liczba postów: 44 Grupa: Trudne tema... Przedsiębiorstwo Gutlift https://gutlift.pl/o-firmie jest ekspertem w dziedzinie dostarczania i wynajmu urządzeń budowlanych, w tym podnośników roboczych oraz p...
  • Marketing szeptany - warto? Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Marketing szeptany to według mnie wyjątkowo skuteczna forma reklamy, przynosząca świetne efekty. Moja współpraca z agencją marketingu internetowego https://www....
  • panorama jako reklama firmy? Liczba postów: 326 Grupa: Trudne tema... Uważam, że stworzenie roll-upa to jedna z najlepszych metod reklamy. Postawiłem na profesjonalizm i skorzystałem z usług grafika z https://www.lartweb.pl/produ...
  • Reklama firmy Liczba postów: 439 Grupa: Trudne tema... Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? meble warsztatowe beta

Czytaj też