Wyposażenie i wystrój salonu.

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 marca 2013, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Przerabiamy zwykły pokój na salon, potrzebuję nowego telewizora i kino domowe. Nigdy nie maiłem takiego zestawu kina domowego więc nie wiem jakie są najlepsze i rtv'kę na to i na konsolę oraz płyty, bo telewizor zawiśnie na ścianie. Chciałbym jakoś podświetlić ścianę z tv tak aby nie wpłynęło to negatywnie na wyświetlany obraz. Po za tym było tam tylko jedno główne górne oświetlenie, a chciałbym zrobić więcej źródeł światła, czekam na propozycje czy kinkiety czy podwieszać sufit co jest teraz modne. Jeszcze rozmiar tv czy wie ktoś jak obliczyć orientacyjnie rozmiar aby był odpowiedni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2013, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii sprzętu rtv to najbardziej popularne są telewizory led 43 calowe, myślę, że warto wziąć 3d bo za jakiś czas może zwiększy się liczba nadawanych programów i filmów w tym systemie i będzie dużo frajdy. Jeżeli chodzi o kino domowe to zestaw 5 plus jeden chyba wypada najlepiej no i odtwarzacz blu-ray też już bym brał bo mam wrażenie że za jakiś czas już większość płyt będzie w tym nagrywane i zwykłe dvd może okazać się bezużyteczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2013, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobór lamp w domu to nie tylko wybór najładniejszego klosza. To prawdziwa sztuka, której reguły nie są łatwe. Lampy dobrze dobrane potrafią działać cuda. Proponuję zawiesić fajny żyrandol, do tego klimatyczne kinkiety lub lampy podłogowe. Jeżeli chodzi o podświetlenie telewizora to proponuje we wnęce zamontowac paki ledowe o małej mocy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2013, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj nie tylko oświetlenie stanowi o klimacie naszego pokoju,na to wpływ mają także inne rzeczy jak dodatki,podłoga czy nawet rolety okienne. żyrandol to nieco bardziej tradycyjny wystrój,od siebie proponowałbym inwestycję w diody LED i oświetlenie punktowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2013, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o konsolę to fajna zabawa to gry ruchowe i są fajne gry nie tylko dla dzieciaków więc tu polecam xbox z kinect bo to lepsze rozwiązanie techniczne niż ma ps3 do salonu się nadaje bo jest sporo przestrzeni do gry dla dwóch osób.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2013, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny pomysl z konsola. Jak pada deszcz to sam lubie poruszac sie przed telewizorem. Jeszcze ja bym radzil kupić ciekawa etap sofe bo nie tylko przeciez sie gra na kinectcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2014, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

a zastanawiales sie nad meblami pod ten sprzet? skoro chcesz nowoczesne sprzety to wydaje mi sie ze caly wystroj powinien byc nowoczesny, zajrzyj tutaj
www.bydgoskiemeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2014, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak wystrój to nie tylko sprzęt, ale meble, kolory ścian, dywany itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2014, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wystroju wnętrz, osobiście polecam firmę dekea.pl jak dla mnie to najlepszy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2016, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele firm, które zajmuja się wystrojem wnętrz. Jedną którą znam jest http://kpstudio.com.pl. W każdym razie. Korzystałem z ich usług. Muszę przyznać, że wiedzą co robią. Dbają o to, żeby mieszkanie lub w moim przypadku dom, prezentował się naprawdę dobrze i im się to udało.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >