Wyposażenie kuchni.

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 lutego 2013, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Szykuje się remont i zbieram informacje na temat wyposażenia kuchni aby sporządzić orientacyjny kosztorys. Interesuje mnie wszystko począwszy od mebli do oświetlenia, baterii zlewozmywakowej, sprzętu AGD. Chodzi o najnowsze trendy, aby robiła wrażenie chociaż przez parę lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2013, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdej kwestii ci nie dam rady bo ja nie robię mega remontów ale jeżeli chodzi o agd to ze swojej strony mogę polecić agd siemens. Zmywarka boscha z funkcją strefa intensywna jest bardzo dobra, dobrze domywa,bo ma dwie różne strefy z różnym ciśnieniem wody. I jednocześnie można umyć delikatne i mocno zabrudzone naczynia. Jestem również zadowolony z firmy roca mam ceramikę i baterie w łazienkach również bateria kuchenna jest elegancka i po wielu latach nie cieknie i jest z nią wszystko ok. Jeżeli chodzi o oświetlenie to najnowsze i najciekawsze jest obecnie ledowe. Bardzo energooszczędne. Może napisz skąd jesteś to podpowie Ci ktoś jaką ekipę od mebli wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprawy meblowe są znacznie ładniejsze,a poza tym całość aranżacji solidnie wykonana w nowoczesnym stylu,bardzo mi się podoba. Polecam takze baterie kuchenne,a ich szeroki wybór znajdziecie u nas www.HityCenowe24.pl mamy bardzo atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2013, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze się rozejrzyj przed podjęciem decyzji, żebyś później nie żałował :)
Ceny są przeróżne, a ofert można znaleźć na prawdę sporo. Powodzenia w szukaniu!



____________________________________________________________ __________________

Każdy restaurator potrafi odpowiednio dobrać odpowiednie wyposażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2013, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie bardzo podobają się szklane elementy zdobnicze, mam coś podobnego co jest na zdjęciach http://glasshouse.com.pl/produkty/szklo-do-kuchni/#szklo-do- kuchni u siebie w kuchni, a i firma jest w porządku, mogę polecić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2013, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe rzeczy do domu, w tym dodatki do kuchni , krzesła, tez meble maja w http://www.customform.pl/
Jak ktoś lubi takie designerskie, nowoczesne rzeczy to szczerze polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2013, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie warto szukać w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,tam będziemy mieli największy wybór tego typu akcesoriów oraz mebli,zapraszam także na www.Nawigator-24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Elementy wykończenia kuchni, baterie i inne sprzęty warto kupować tutaj: wyposażenie kuchni. Mam o nich bardzo dobrą opinię, sama rownież sprawdziłam ich produkty no a najważniejsze, że sprzedają wyposażenie kuchni produkowane przez niemieckie firmy. to jednak oznacza solidność

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2013, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

No moim zdaniem to bardziej przydaje się do baterii prysznicowej niż zwykłej w kuchni. Czy regulacja ciśnienia będzie nam tam aż tak potrzebna? Absolutnie nie,więc nie wiem czy warto. A szereg ciekawych ozdób i dodatków znajdziecie również u nas www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >