Wyposażenie kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 września 2015, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Lesio, jeżeli interesują Ciebie piekarniki parowe to obczaj
http://www.electrolux.pl/Produkty/Linie/PlusSteam/

Wiele osób dużo piecze w domu nawet chleb, więc czasem warto w takie piekarniki zainwestować. Zmywarka i lodówka to istotna sprawa, bo trzeba przygotować na nie miejsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

My u siebie większość sprzętów kuchennych wybraliśmy do zabudowy, żeby nie rzucały się tak w oczy. Natomiast kwestię mebli zleciliśmy znajomemu stolarzowi, który dobrał najbardziej pasujące nam kolory i wymiary. Z własnego doświadczenia mogę polecić zmywarkę z funkcją wyparzania- szczególnie przydatne, gdy posiadamy (bądź planujemy) małe dziecko ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2015, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

bartek1224, bardzo fajnie się prezentują te piekarniki co linkiem do nich zarzuciłeś, one są też do zabudowy, tak? Nie orientujesz się po ile, ze tak powiem chodzą?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Budżet jest ważny ale i tak jak napisałeś Twój punkt widzenia. Ja także ponad miesiąc temu szukałem inspiracji i pomysłu na swoje wnętrza kuchenne. Wtedy szperając w necie natrafiłem na super stronkę http://www.kuchniewarszawa.com.pl/oferta/kuch nie-nobilia/ znalazłem super inspiracje, doradę i wsparcie. Warto zaufać tej firmie. Ja absolutnie polecam.

Ten post był edytowany przez dnia: 9 listopada 2015, 10:55
Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, to są piekarniki pod zabudowę, z różnych półek cenowych. Jeden model kosztuje poniżej 1300pln (EOA3414AOX), drugi jest o ok. tysiąc złotych droższy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli bym mógł to w kwestii kuchni mógłbym polecić firmę roka69. wraz z żoną wyposażyliśmy sobie kuchnię ich meblami

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wyposażenia kuchni,to nie sposób zapomnieć również o nowoczesnym stole oraz designerskich krzesłach. Co powiecie na hokery? Teraz w niższej cenie znajdziecie je na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

bartek, jak dla mnie to 1300 zł za piekarnik to nie dużo. A wiesz może czym się różni ten co jest o tysiąc droższy od tego tańszego?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2015, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Różnica cenowa między nimi się zmniejszyła. To chyba dobrze. Prawdę mówiąc "na żywo" widziałem tylko ten tańszy, ale przeglądając specyfikacje to zauważalna jest różnica poboru mocy - mniejsza dla droższego modelu. Reszta to detale.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2015, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe czy duża jest oszczędność przy poborze prądu. Bartek, a ty masz w ogóle taki u siebie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >