Wyposażenie kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

10 kwietnia 2020, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja za to mogę polecić fronty do kuchni. My mamy takie lakierowane od producenta FRONTWIT http://www.frontwit.com/fronty.html. Wybraliśmy F24 i to była bardzo dobry pomysł. Taki kolor i model idealnie ożywił naszą kuchnię, pomieszczenie od razu wydaje się większe, cenowo tez wyszło korzystnie, polecam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2020, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie świetnie sprawdził się piekarnik Electrolux z funkcją Steam Crisp. Zdecydowałam się na niego bo dużo gotuję i piekę, a on ma dodatkową funkcję pieczenia z parą. Dzięki temu potrawy nie wysychają i jest naprawdę pysznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2020, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Można powiedzieć, że jestem na bieżąco w tym temacie, bo wyposażam moją kuchnie. Wiele sklepów odwiedziłam i wiele tych ofert widziałam. Jedne lepsze drugie szkoda zachodu ale dzisiejsza to prawdziwa perełka https://www.superwnetrze.pl/pojemniki-kuchenn e,k80.html takiej ilości w takich cenach nie widziałam w żadnym innym, do tego to nie byle jakie marki.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2020, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Może to nie wyposażenie kuchenne, ale też ważne — plisy do zasłonięcia okien. Lepiej się coś robi w takiej kuchni, jak każdy detal jest dopracowany. U mnie w kuchni pojawiły się ostatnio plisy www.plisa.sklep.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2020, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wykonanie kuchni na wymiar, ja mam mało miejsca, a firma Fraktal przygotowała i zaplanowała wszystko tak, że każdy sprzęt, każda łyżeczka teraz ma swoje miejsce. Co meble na wymiar, to meble na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2020, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba większość osób się na to decyduje. Kuchnia na wymiar jest najbardziej praktyczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2020, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnie w kuchni sprawdza się też piekarnik Electrolux z linii pro, w którym można także gotować na parze :) Słyszeliście kiedykolwiek o takich piekarnikach? Poczytajcie o nim bo ma wiele naprawdę przydatnych funkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2020, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyposażenie wyposażeniem, ale warto pochylić się nad materiałem na ściany – od siebie polecam płytki klinkierowe King Klinker.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2020, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W kuchni mam meble w zabudowie i sporo sprzętów elektrycznych, a to wszystko na tle klinkierowej ściany ABC Klinkier :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2020, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne rozwiązanie do kuchni to wyspa z wbudowaną płytą indukcyjną.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też