Wyposażenie zakładu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 kwietnia 2017, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy prowadzi niewielki zakład produkcyjny, Staram sie mu jakość pomóc w wyporze potrzebnych rzeczy. Wiem, ze potrzebna będzie mu taka https://e-promag.pl/katalog/119,123,szafy-bhp -ubraniowe szafa bhp ubraniowa , ale nie bardzo wiem gdzie szukać takich rzeczy do firm, bo chyba w zwykłym sklepie budowlanym tego nie dostaniemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2017, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Moze warto się skontaktować np z zakładem, który robi konstrukcje stalowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2017, 07:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dowiedz się czego dokładnie potrzebuje Twój znajomy i dopiero wtedy wybierz coś na prezent, warto aby była to rzecz która faktyczne mu się przyda, tym bardziej jeśli otwiera nowy zakład produkcyjny.

www.Ml-pol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2017, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoda ze nie piszesz co dokładnie ma produkować ten zakład. Ja tez działam w produkcji i zainwestowałem w odzysk ciepła i porządną klimatyzację. W tym zakresie na pewno sprawdzi się firma PUCH http://www.puchlodz.pl z Łodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2017, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie przydałoby się więcej info na temat tego co produkuje ten zakład, wyposażenie magazynu to podstawowa kwestia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No generalnie tego typu akcesoria jak szafy czy regały to rzecz niezbędna w każdym biznesie, nie tylko w hali bo przecież każdego przedsiębiorcę obowiązują przepisy BHP.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2017, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakład produkcyjny trzeba wyposażyć w odpowiednie meble specjalistyczne. Produkcją i lakierowaniem takich metalowych mebli zajmuje się firma www.polonlabor.pl Mają szeroki wybór mebli laboratoryjnych, które mogą się przydać w zakładzie produkcyjnym.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2017, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Up. Co do lakierowania to ja korzystałem z usług firmy www.techni-kor.pl, która znajduje się pod Warszawą. Oferują wiele rodzajów lakierowania proszkowego oraz zabezpieczanie prze korozją. Są świetną i profesjonalną firmą, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki zakład produkcyjny, zazwyczaj musi być wyposażony w odpowiednie modele pokazowe. Robieniem takich modeli dla zakładów produkcyjnych zajmuje się firma www.modelarstwo-aa.com.pl Wykonują modele z drewna, metalu i żywicy.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2018, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim zakładzie przemysłowym warto również przeprowadzić odpowiednie badania środowiskowe, które sprawdzą poziom hałasu i zapylenia. Polecam wam firmę www.zbs-lab.pl z Warszawy, która zajmuje się wykonywaniem takich badań. Mają doświadczony zespół, któremu można zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >