Wyposażenie zakładu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

31 stycznia 2018, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mój zakład produkcyjny wyposażyłem w urządzenia zakupione od firmy www.artpoltech.com.pl Mają świetne urządzenia i części do zakładów produkcyjnych od uznanych producentów. Zawsze spotykałem się u nich z profesjonalną obsługą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2018, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Często zamawiam artykuły przemysłowe do swojego zakładu od firmy www.walor.com.pl Oferują łożyska, pasy napędowe i inne elementy, które są potrzebne w każdym zakładzie przemysłowym. Mają korzystne ceny, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2018, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogą Wam się także przydać torby i worki foliowe. Ja do swojego zakładu zamawiam je od firmy www.ago-opakowania.pl. Są bardzo mocne i tanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2018, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno wyposażyłem swój zakład w pompę próżniową. Odpowiednią pompę znalazłem w ofercie firmy www.edwardsvacuum.com.pl i polecam ich również wam. Mają solidny sprzęt w bardzo korzystnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2018, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyposażenie zakładu jest zależne od tego co jest w nim produkowane. Na pewno jednak przydadzą wam się materiały do pakowania produktów. Firma www.foliapetroplast.pl produkuje folię do opakowań technicznych oraz do kontaktu z żywnością.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno wyposażałem swój zakład produkcyjny w niezbędne maszyny. Jeżeli też jesteście na tym etapie to mogę polecić wam www.artpoltech.com.pl Firma ta oferuje elementy maszyn i części zamienne do maszyn produkcyjnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy zakład produkcyjny musi być wyposażony w odpowiednią armaturę przemysłową. Ja swój wyposażyłem w armaturę, którą zakupiłem od firmy www.aparex.pl Posiadają solidne produkty w dobrych cenach, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2018, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Od siebie mogę wam polecić firmę www.wegamikolow.pl, od której kupuję noże przemysłowe do swojego zakładu. Po za nożami oferują też inny osprzęt, który jest potrzebny w każdym zakładzie produkcyjnym.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbyś potrzebował wózków widłowych to sprawdź tutaj - http://utbpolska.pl my wypożyczaliśmy bo jest to znacznie lepsza opcja

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wejściu do zakładu na pewno będziesz musiał zamontować bramkę obrotową. Ja niedawno zamawiałem takie od firmy www.bramkiobrotowe.eu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >