Wyposażenie warsztatu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

8 maja 2018, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze to dobre wyposażenie warsztatu. Ja swój zaopatrzyłem u www.best-prod.com. Mają duży wybór narzędzi oraz regałów warsztatowych w bardzo konkurencyjnych cenach. Zawsze można liczyć na jakiś rabat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2018, 06:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś co mi sie bardo przydało w warszatcie to była sprężarka powietrza. Kumpel podpowiedział mi o http://sprezarki.com.pl/ i to od nich zamówiłem sprzęt. Mają urządzenia naprawdę dobrej jakości!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2018, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie w żadnym warsztacie samochodowym nie może zabraknąć sprężarki. Bardzo ciekawą ofertę tego typu urządzeń, niezbędnych przy pracy z systemami sprężonego powietrza a mianowicie Almig http://www.almig.pl . W ofercie sprzedażowej znajdziemy tutaj takie propozycje jak sprężarki: śrubowe, odśrodkowe turbo sprężarki a także sprężarki tłokowe. Dodatkowo w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem możemy tutaj skorzystać z usług serwisowych, jak również doradztwa technicznego.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2018, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, że dobra sprężarka zawsze się przydaje. Ma ktoś z Was sprężarkę od firmy Techem https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/spreza rki,72.htm? Zastanawiam się własnie nad kupnem którejś sprężarki z ich oferty. Przede wszystkim zależy mi na tym, aby była mała, lekka i prosta w obsłudze.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2018, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdym warsztacie na pewno beda wam potrzebe narzedzia. a te z kolei, aby dobrze sluzyly powinny byc solidne. W https://moto-dakar.pl/ maja swietne tego typu narzedzia. U nas sprawdzaja sie znakomicie. juz od dawna. bardzo polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2018, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z Was może korzystał ze sprężarek i kompresorów producenta https://www.almig.pl/ Wspomnę tylko, że dostarczone przez ALMiG rozwiązania odpowiadają najnowszym trendom z branży budowy sprężarek śrubowych, odśrodkowych turbo sprężarek, sprężarek tłokowych, a serwis eksploatowanych urządzeń wykonywany jest według najwyższych standardów. Więcej informacji znajdziecie na podanej przeze mnie stronie internetowej. Ja mogę tylko powiedzieć, że naprawdę warto!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2018, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyśleć o dodatkowym wyposażeniu takich warsztatów samochodowych. Ja na przykład u siebie zainwestowałem w odkurzacz parowy Green Steam. Teraz mogę wyczyścić samochód klienta po naprawie. Każdy klient jest zadowolony gdy otrzymuje sprawne i czyste auto.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2018, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Bogatą ofertę wyposażenia warsztatu znalazłem u www.homedirect24h.com. Wysokiej klasy narzędzia i lutownica spełniły moje oczekiwania. Transakcja przebiegła sprawnie. Wysyłka szybka. Towar wysokiej klasy, a cena konkurencyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2018, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli przydadzą Ci się worki lub torebki foliowe, możesz sprawdzić ofertę www.ago-opakowania.pl. Od dłuższego czasu zamawiam u nich torebki z taśmą klejącą oraz worki zbiorcze i jestem zadowolony z ich jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2018, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio do swojego warsztatu zakupiłem sprężarkę powietrza i polecam wam również zainwestować w to urządzenie. Można go używać nie tylko do pompowania opon ale też do czyszczenia różnego rodzaju elementów samochodu. Polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.unigoods.com.pl Sprzedają świetne sprężarki powietrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >