Wyrównanie sufitu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

29 kwietnia 2019, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Emilek43 napisał: Tutaj nie jestem specalistą ostatnio jak robiłem sufit to
odpadł mi tynk :D


Szanowny Panie,
Tynk faktycznie mógł odpaść, gdyż podłoże było słabe i nieprzygotowane do prac wykończeniowych. Przed rozpoczęciem tynkowania należy usunąć wszystkie luźne fragmenty, powierzchnię dokładnie oczyścić oraz zagruntować. Można do tego zastosować grunt ACRYL-PUTZ® GU 40. Grunt dobrze wnika w podłoże, wzmacnia jego strukturę, ujednolica ją. Sprawia również, że tynk będzie bardzo dobrze trzymał się podłoża. Zastosowanie dobrej jakości gruntu sprawi, że podczas tynkowania nie będziemy mieli żadnych problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2019, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie racja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2019, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o panelach sufitowych ? Ja wiem, ze to nie załatwi sprawy do końca ale wizualnie da się ukryć pewne krzywizny na suficie. Ja takie panele położyłem na suficie w przedpokoju i wygląda to naprawdę efektownie. Bardzo rozbudowaną ofertę takich produktów znajdziecie w sklepie https://eurodeco.pl/Panele-Sufitowe-100x16-7- c84. Super stosunek jakości do ceny, szybka realizacja zamówień.

Ten post był edytowany przez zdolny dnia: 27 września 2019, 10:01
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >