Wystrój salonu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 lipca 2010, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamierzam urządzić salon w jasnych, pastelowych odcieniach. Chciałabym jednak przełamać je jakimś jednym ciemniejszym elementem. Myślałam o ciemnym stole lub sofie. Myślicie, że to dobry pomysł? Czekam na propozycje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2010, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że to fajna sparwa, możesz też pomalować jedną ścianę lub dwie na nieco ciemniejszy kolor pamiętaj jednak, żeby za bardzo wszystko się nie gryzło wszystko z umiarkowaniem ;) Możesz pooglądać ciekawe katalogi w salonach meblowych czasem są naprawde bardzo fajne aranżacje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2010, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo podobają się rozwiązania w których ściany i podłoga są jasne a meble ciemne. Np. jasno piaskowe ściany, podłoga w kolorze jesionu i do tego meble w kolorze machoniowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele firm, które zajmuja się wystrojem wnętrz. Jedną którą znam jest http://kpstudio.com.pl. W każdym razie. Korzystałem z ich usług. Muszę przyznać, że wiedzą co robią. Dbają o to, żeby mieszkanie lub w moim przypadku dom, prezentował się naprawdę dobrze i im się to udało.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga powinna trochę różnicować salon. Na przykład dla kontrastu można dać taką: http://vipparkiet.pl/parkiet/jatoba/ dzięki temu jest różnorodność kompozycyjna, salon jest po prostu dużo bardziej atrakcyjny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2016, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Modne jest teraz malowanie nie w jednym kolorze ścian, więc możesz zastosować jeden jasny, a drugi ciemny kolor.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja nie jestem przekonany czy pomalowanie ścian w jednym kolorze faktycznie jest takie dobre, właśnie wręcz przeciwnie bo wkrada nam się wówczas nuda i monotonia. Lepiej postawić na coś oryginalnego jak kamień lub cegła ozdobna.

HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2016, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju efekty dekoracyjne, jak np. wzory i grafiki. Jedna drobna zmiana na ścianie lub jej fragmencie a jest efekt piorunujący.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Co powiesz na taki efekt dekoracyjny - kamień Luna się nazywa.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 06:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Łaał pieknie prezentuje się ten fotel. Tylko czy jest tak bardzo wygodny, jak świetnie wygląda ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >